Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! (főleg nők) Mi a...

Emberek! (főleg nők) Mi a véleményetek a feromon parfümről?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszi írjatok kort és nemet is! Köszi! Legálisnak legális, de mennyire erkölcsös, az értékrendetek szerint? A másik úgysem jön rá.



2016. ápr. 2. 17:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Kár hogy semmi hatása nincs... amúgy nagy találmány lenne ha működne.

30L

2016. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem hiszem hogy agyatlan robotokká tenne bárkit is. Lehet hogy érzel valami plusz vonzalmat, de nálam felül ír szinte mindent a józan ész. Szóval ettől nem másznék rá senkire. Szóval ha tényleg működik fújhatja magát felőlem bárki vele, engem nem hiszem hogy megvesz valaki ennyivel. Ha még tényleg agyatlan ösztönlénnyé tudna változtatni mindenkit nem lenne legális. 18l
2016. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Inkább vegyél belőle egy normális parfümöt, és az sokkal hatásosabb.
2016. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok? Nem kötekedésből, csak érdekel, hogyha magamra fújom, miből veszi észre a csaj. :D
2016. ápr. 2. 18:22
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem venném észre, csak azt hogy van valami vonzalom. De mondom hogy ettől nem cselekednék, hanem mennék tovább ugyanúgy ahogy jöttem. Mellesleg kétlem hogy tényleg ilyen szintem működik.
2016. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez, egy tuti csodaszer.

Gyártó, forgalmazó, csodásan jól jár. Mindig van egy jelentős csoport, aki nem magába, hanem a csodába hisz.

Ebből, páran, nagyon jól élnek.

2016. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem el, hogy nem esik le a kérdezőnek. :D Picit sem működik. :D

Ha működne akkor nem 10e Ft lenne hanem utána még 3 nulla alsó hangon, mert akkor bárkit meglehetne dönteni.

2016. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Értem, akkor más kell a csajokhoz. :D
2016. ápr. 2. 20:44
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Minek feromon parfüm? Tudtad, hogy a férfiaknál a feromon termelés a szőrből van? ;) Nem kell leborotválni a bránert és lesz magadtól is.
2016. ápr. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De lány vagyok, és a csajokat szeretem. :D
2016. ápr. 3. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!