Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! (főleg nők) Mi a...

Emberek! (főleg nők) Mi a véleményetek a feromon parfümről?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszi írjatok kort és nemet is! Köszi! Legálisnak legális, de mennyire erkölcsös, az értékrendetek szerint? A másik úgysem jön rá.



2016. ápr. 2. 17:49
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
26%

Szia,

én a feromonx feromonos parfümjeit használom abból is a dolce gabbanat. Én azért szeretem, mert látványosan megfordulnak utánam az emberek, felkapják az orrukat az illatra. :) Én nem vagyok smink párti tehát nincs egy egész vakolat rajtam, úgyis ha helyzet van az szétkenődik, de a parfümöm még akkor is tart!:D Veszteni való nincs vele!:)

2016. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi, de van veszteni való, mondjuk a pénzem. :D
2016. ápr. 8. 17:28
 13/30 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem hat, de nem csodaszer. Én kb 8 éve kipróbáltam. Akkor még gimis voltam, és nem a menőkhöz tartoztam, hanem azokhoz akiket a menők szekálnak. Először úgy voltam vele, hogy nem ér semmit az egész, de kb 1 hónap használat után leesett, hogy az elmúlt hónapban mintha kevesebbet szekáltak volna az osztálytársaim. És tényleg egyetlen beszólást sem kaptam.


Nem pasiztam be tőle, nem lettem ellenállhatatlan szexistennő, nem lettem hírtelen kívánatos, de emberszámba lettem véve. Újrarendeltem volna, ha lett volna rá pénzem. :) Most van és veszek is egy üveggel, de hiába keresgélek neten nem találom ugyanazt az üvegcsét ami 8 éve volt. Biztos új csomagolást kapott azóta, a márkanévre pedig nem emlékszem :(

2017. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
71%
Öcsém a leírtak alapján ez acepó annak aki használja, hogy azt higyje, hogy kivált bizonyos hatást. Önbizalom növelő szer.
2017. máj. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Jó illata van de semmi hatása. Anno 10 ezerért vettem feromon tartalmú parfümöt. Kellemes illata volt az tény. De csak ennyi. Ettől nem lesz senki beléd szerelmes, nem fognak tömegestül utánad rohanni a pasik. Pénzkidobas csak.
2017. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha nőként nőket akarsz inponálni, akkor nem férfiaknak való parfűmöt kell vásárolni, mert az a hetero nőkre van hatással.


A leghatásosabb, amikor bevagy indulva az újjadat a puncidba dugod, és a füllcimpádat megmorzsolod.


Ezek a feromon hatású készítmények inkább a te viselkedésedre hat jó hatással. Nem tudom ismered-e Merlin történetét.


Sárkányőlő akart lenni az egyik ifjú, és kapott egy varázskardot,Merlintől, mert nagyon ügyetlen volt, amivel minden sárkány fejét egyetlen csapással szegte le.


Egy alkalommal megtámadta a lovag-képző bázist egy csapat sárkány, az ifjú lovag elhajintotta a sajtoshamburgerét, és rohant a kardjáért, kihúzott egyet, majd az összes sárkánynak lecsapta a fejét.

Utána vette észre, hogy nem a varázskardot húzta elő, gyorsan rohant Merlinhez, hogy elmesélje neki.

- Sosem volt varázskard, a te hited volt a varázslat.

2017. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Ez de fasság, egyszer vettem ės még büdös is volt.
2017. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%
2019. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha valoban hatasos lenne, akkor a legrondabb, legbalfasabb ferfinak/nonek is jutna mind a 10 ujjara egy noci/pasi :D
2019. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
44%
Pénzlehúzás.
2019. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!