Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még hozzám hasonló...

BözsiiNénii kérdése:

Vannak még hozzám hasonló fiúk-lányok ezen a bolygón?

Figyelt kérdés
Nos, mostanában eléggé nem találom a helyem az emberek között, mert túlzottan "különc" vagyok. Röviden, tömören: egy huszonéves, elég tág érdeklődési körrel rendelkező, lány vagyok (mint pl. : filozófia, tudományok, pszichológia, költészet, művészet stb), aki mindent imád, ami retro vagy kicsit elvont, már-már beteg. Zenében leginkább klasszikus vonalon mozgok ( mostanában inkább a punk, grunge, a nyerő, de ezek a "korszakaim" változóak). Egyszerre jellemez a züllött és a konzervatív szemlélet. Sajna, nincs sok lehetőségem a környéken ismerkedni, és az, ami a leginkább elborzaszt a generációm egy részének teljes tudatlansága, igénytelensége, felszínessége, kivagyisága stb. Szóval, a lényeg az, hogy szívesen megismerkednék itt olyanokkal, akik esetleg hasonlóan éreznek, mint én!

2016. ápr. 10. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én szerettem a horrort régebben. A családi, és baráti köröm elítélt. Konkrétan én voltam a "beteg" nemnormális.

Ezt csak elmondtam, tök jó hogy téged nem ítél el senki.

2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, csak a megfelelő helyekre kellene menned, nagyjából rám is igaz a leírás amit adtál, de én tudatosan kerestem azokat a helyeket ahol hozzám hasonlóakkal találkozhatok, mellesleg nem egy nagy dolog, mert pl. elmész egy koncertre é ott máris olyanok lesznek, akik ugyanazt hallgatják amit te. Persze olyan is sok volt, akik máshol, iskolában, munkahelyen sodródtak mellém és hamar kiderült a hasonló érdeklődési kör.
2016. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Én abszolút nem tudom megérteni, hogy ez nekik indok volt ahhoz, hogy elítéljenek..egyébként a felvetésedre válaszolva, pont hogy rám a "kirekesztettség érzés", ami a leginkább illik.


2. válaszoló: Igen, az is lehet, hogy én vagyok túlságosan begubózva és csőlátásom van ilyen téren. :)

2016. ápr. 10. 16:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, megismerkedhetünk :) L
2016. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3.: Szia

Részemről nincs akadálya.😊

2016. ápr. 11. 05:31
 6/16 anonim válasza:

Szia Ismerös a dolog ha gondolod részemröl ok! :))

cimem: fazekasricsi55@freemail.hu

ezen elérsz

további szép napot sya:)

2016. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ja bocsi fiu voltam :)
2016. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek, egy egyi hópihe vagy.
2016. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*egyedi hópihe, ezerbocs.
2016. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8.: Te is hozzám hasonló " egyedi hópihe" vagy?😄
2016. ápr. 12. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!