Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek hogy tetszik a középisk...

Nektek hogy tetszik a középiskola ahova jártok?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, és igazából szeretem azt az általános iskolát ahova járok, vannak nagyon jó barátaim, nem vagyok egy visszahúzódós típus, de egy ideje már úgy érzem, hogy kezdem kinőni azokat a dolgokat amik ott minden nap folynak. Most ez alatt nem arra gondolok, hogy komor vagyok, és nem szoktam poénkodni, meg nevetni semmin, csak olyan óvodás vicceik vannak néhányaknak, meg kinevetik a másik embert, ha van valami baja, és ha valaki egy kicsit más az már nem is lehet jó fej.

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek mik a tapasztalataitok. Az általánosban találtatok rá úgy a nagyon jó barátokra, vagy inkább a középsuliban éreztétek jól magatokat? :)

Előre is köszi a válaszokat.



2016. ápr. 21. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm általánosból való. Középiskolaiakkal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot. Egyébként nem volt rossz iskola ahova jártam. Tanulmányilag és közösségileg egyaránt.
2016. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eznemlényeges ***** válasza:
Én most 9.-es vagyok. Most az osztályba egyáltalán nem érzem jól magam, olyan gyerekesek. Nálam pont fordítva van, általánosba sokkal komolyabbak voltak az osztálytársaim, s mivel eléggé visszahúzódó vagyok, ezért nekem több időbe telik bele barátokat szerezni, szóval lehet, hogy majd jólérzem magam , de biztos nem annyira mint általánosban
2016. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!