Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha mar osszeomlott...

Mit tegyek ha mar osszeomlott a rendszerem, es nem birom az embereket elviselni magam korul? 20F

Figyelt kérdés
Nem birom mar.. Feladnam, csak nem megoldas. Biztonsagi or vagyok egy forgalmas boltban. Napi 400 ember jar nalunk. Ez a hetem volt a legrosszabb. Mindenki agressziv a vasarlok reszerol, es tompak, az elado munkatarsaim pedig lustak dolgozni, en csinalok sokmindent helyettuk, es csak azt hallgatom toluk folyton, hogy a masik, meg harmadik szemely (kollega) nem dolgozik, keves a fizetes, es milyen nehez a munka (mikor lopjak a napot) elfaradtam! Mit tegyek? Ugy erzem szuksegem van egy pszihologusra, de se penzem, sem ismerosom ilyesmire. Kellene par kellemes szo, egy-ket kellemes hangtol, de nem kapom meg, es hianyolom a torodest.(de nem a tulfeltest) havi tobb mint 300 oram van, es ezt mind labon vegzem kovetel nelkul. Egeszseges vagyok, hogy szobrot emelhetnenek nekem, de a pszihikam, kezdi feladni a harcot a kornyezetemmel... Segitseg !

#depresszió #kuzdelem feladasa
2016. ápr. 23. 20:20
 1/6 anonim válasza:
egyszerű munkahelyváltás segíthet
2016. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jo hely, birom a dolgokat a munkaval kapcsolatban. Az emberekkel van bajom. Rajuk kell megoldas.

20F

2016. ápr. 23. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberekre nincs megoldás, ez több ezer éves probléma. A megoldást a saját személyedben kell keresni.


A távolságtartás, és a látásmód váltás segíthet rajtad. A taoista féle hozzáállás, ez alatt azt értem, ha egy kicsit távolabb állsz a dolgoktól és megfigyelsz könnyebben megértheted a környezeted.


Ne járj úgy, mint sok helyzetedben lévő ember, aki annyira passzív agresszívá tette magát a munkája miatt, hogy el bírja viselni a helyzetét -pl mogorva buszsofőr, enervált tanár-

2016. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok morgos (: nem alkotok sztereotipiakat, megertek mindenkit szinte, es turelmes vagyok. De mar nem birom, foleg az utobbi hetemet :/ mindenki Nullarol indul nalam, csak van aki mar a koszonessel elrontja a kapcsolatot..

Es koszi (:

20F

2016. ápr. 23. 21:27
 5/6 acelsziv ***** válasza:

Megértem a helyzetedet. Kialakult benned egyfajta olyan kép, hogy minden ember rossz és szemét. Vagy agresszív.


Amit írok kissé időigényes, de célra visz.

Szánj rá napi 1-2 órát és sétálj egyet. Méghozzá úgy, hogy forgalmas helyeket keress. Plázák, buszpályaudvarok stb. És figyeld meg az embereket. Nem kell beszélned velük. Csak figyeld meg őket. Beletelhet 1-2-3 hétbe is, de azt fogod tapasztalni, hogy az emberek nem rosszak. Én a végén már mindenkiben - a legrondábbakban és a legmérgesebbekben is - találtam valami kedveset vagy szépet. Utána sokkal jobban álltam az emberekhez.

2016. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Keptelen vagyok ra. Heti 6× dolgozom napi 12 orat. Szamos alkalommal kizarolag aludni jarok haza. Ez is oka a gondnak. Szeretek dolgozni, es tulzasba viszem. Vasarnap sokat alszom..

De nagyon szepen koszonom. Viszont igaz, mert ezen a heten mindenki agresszivnek tunt..

Koszonom szepen !!!

(:

20F

2016. ápr. 23. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!