Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pesten a Barcraft milyen?

Pesten a Barcraft milyen?

Figyelt kérdés
Hétvégén elmennék haverommal pesten a Barcraftba és azt akarom kérdezni hogy mennyi meg milyen konzolok és/vagy gépek vannak meg hogy milyen a társaság és hogy ott sok e a gamer geek leányzó?

2016. ápr. 26. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
live stream van általában valamiylen játékról (probably lol), gép nincs amin játszani tudsz (vagy csak én nem találtam) nagyon kicsi hely amúgy, de jó:) Társaság attól függ kik vannak ott éppen, de általában az ember azokkal beszélget inkább akikkel megy. Sok semmiképp se lehet, mert mint már mondtam nagyon kicsi a hely, asszem 5 asztal van összesen. Én lány vagyok amúgy, amikor barátnőmmel boltunk ott legutóbb mi voltunk egyedül, de az fél órával zárás előtt volt kb szóval amúgy se igen voltak:D
2016. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban is meg lehetett volna csinálni, nekem csalódás volt.. Pár tévén megy folyamatosan lol, dota vagy valami, az asztalokon játék karakterek vannak meg van pár fantáziaital. Nem mondom hogy pocsék hely, de szeritem nagyobb a füstje mint a lángja.
2016. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor nem is lehet gamelni a többiekkel?

mert a dota meg a lol annyira nem érdekel hogy nincs rá szó...

azt hittem hogy legalább egy két konzol kivan rakva egy jó MK val vagy tekkennel...több értelmét látom mint a 2másik gagyiságnak...de akkor elmarad a BarCraft

2016. ápr. 27. 12:28
 4/5 anonim válasza:

Egy kis update :

5 Gamer Pc vár a Barcraft 1ben

1 Xboxone

1 Ps4

1 Nintendo WiiU

az összes felmerülő kérdésedre pedig megkapod a választ a barcraft.hu-n de ha ott sem akkor nyugodtan írj nekünk messengeren, a kollégák segítőkészen válaszolnak.

Üdv

Elison

2017. jan. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyilasattila válasza:

üdv jártam a 2 barcraftban a corvin negyednél inkább a társasjátékokra fektetik a hangsúlyt és finom italokra


ha viszont nagyobb durranásra vágysz akkor a nyugati pályaudvaron a bajcsi zsilinszkin van a hely lent a pincében nekem nagyon megtetszett ajánlani tudom kielégítő a hely és a felkínált szolgáltatás szórakozási lehetőség határtalan 12 db pc akkor konzolok társasjáték és kártyapartik helye

9.generácios procik tolják a nyomatékot a pckben nagyon király szórakozó hely csak ajánlani tudom nyugati pályaudvar bajcsi zsilinszky utca

és lent csigalépcsőn lefele 300nm helység elosztva szépen igényesen mégis kultúráltan

2020. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!