Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy férfi nem használ piszoárt?

Figyelt kérdés
Egy forgalmas helyen voltunk, kimentünk a mosdóba, majd alig 15 perc múlva szólt, hogy újra megy, mert nem volt szabad. Az első alkalommal is később jött ki, mint én, gondolom annyi idő alatt már biztosan lett volna legalább 1 szabad piszoár.
2016. ápr. 27. 18:12
1 2
 1/16 Inessential ***** válasza:
100%
Minek kell ezzel törődni?
2016. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18:15 : Szerintem nagyon férfiatlan, hogy azt lesi mikor lesz egy szabad fülke végre...
2016. ápr. 27. 18:22
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Kicsi a pénisze.
2016. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Inessential ***** válasza:

Nem lehet mindenki ugyan olyan.

Lehet, hogy ő nem rendelkezik annyi önbizalommal, hogy közszemléletre tegye a férfiasságát, avagy csak szégyellős és jobb neki fülkében.

Felesleges ezzel foglalkozni.

2016. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem férfiatlan. Én sem szeretem használni a piszoárt, csak ha nagyon kell és nincs kedvem kivárni. Nem szégyellem a p*csöm, nincs mit szégyellni, de rohadtul zavaró, ha rá néznek. Legalábbis nekem. Hagyjuk már a másikat, h*gyozzál és kész. Én jobban szeretek fülkés WC-t használni, ott úgy pisilek, ahogy akarok, ameddig akarok, nem néznek, nyugodt vagyok, sz*rhatok is, ha kedvem támad. Sőt, mondok "férfiatlanabbat" is. Van, hogy ülve h*gyozok. Mert mondjuk rohadt sokat álltam azelőtt és elfáradtam, vagy pedig gondolkozok dolgokon, nem sürget a tatár, van idő pisilni újságot olvasni közben. Egyébként is miért foglalkozunk mások életszükségleteivel? Ez a leggyökerebb dolok a világon, ez alapján elítélni másokat. Egy nap úgyis magunk alá sz*runk.
2016. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Inessential ***** válasza:
100%
Vagy a 3. variáció, amit az #5-ös válaszoló írt. És egyetértek az utolsó mondataival.
2016. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Piszoárt nem használom olyan helyen, ahol nincs közöttük elválasztó. Uncsi hogy a másik fél ránéz az ember farkára. Sajnos nem 1x megtörtént már ez...
2016. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gondjaim vannak a más társaságában történő vizeléssel, ezért részesítem előnyben a fülkés WC-ket. Piszoárba is szoktam, ha tudom, hogy nem nyit rám senki. Ha mégis rám nyitnak, akkor egyből eláll és bachatom, mert bennmarad. :3
2016. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem is pisilnie kellett? Ez fel sem merül?
2016. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is fülkét választom. Simán, pofátlanul megnézi a farkamat a mellettem álló fa..kalap.

Milyen ember az ilyen?

2016. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!