Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szlovákok agresszív emberek...

A szlovákok agresszív emberek úgy általában?

Figyelt kérdés
Külföldi munkavállalásom idején volt alkalmam megfigyelni a szlovák emberek (elsősorban férfiak) viselkedésformáit és kommunikációját. Ami lejött nekem a megfigyelés során az az, hogy jóval több köztük az agresszív, lobbanékony ember mint pld Magyarországon. Agresszívek mind a verbális, mind a non-verbális kommunikációjukban. Valahogy a hanghordozásukban van már valami támadó, fenyegető. Ez része a kultúrájuknak? Ha valaki szlovákok között él, vagy van sok szlovák ismerőse felvilágosítana, hogy mi ez a temérdek agresszió ami bennünk van?
2016. ápr. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

En ismerek egy szlovak lanyat, jo nagy r***** volt a sulinkba mindig tette magat. En nem kedveltem.

Annak batyja jo bamba gyerek volt. Bar agrszivnak nem mondnam de volt neki beütese. Meg mindig kert kölcsön az elösöktöl büfere penzt amit nem adott vissza nekik soha.

2016. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában nem agresszívek.
2016. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÉN felvidéket ismerem ahova egy csomó cseh, meg Román bevándorolt.
2016. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tanultam szlovák nyelvet, és szerintem a kiejtésből adódóan van olyan érzete az embereknek, hogy aggresszívak stb.

Egyébként a szlávok többségére jellemző egyfajta harciasság és pofavágás.

2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!