Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti egyedül szerettek enni...

Ti egyedül szerettek enni vagy másokkal együtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra rengeteget ront az étel élvezeti értékén ha másokkal egy asztalnál kell elfogyasztani. Borzasztó idegesítőnek és gusztustalannak tartom ha csámcsognak, ha az ujjukat cuppogják, ha a fogukat szívják, ha teli szájjal beszélnek, de még ha civilizált módon étkezik valaki, akkor is valamennyire hallatszik hogy mozog a szájában az étel, és engem már az is zavar. És ugyanígy van fordítva is, tehát ha néznek én akkor se tudok normálisan enni, mert attól szorongok közben hogy ugyanezeket a dolgokat csinálom, ezáltal zavarva a többieket, így jobban figyelek magamra mint az ételre. Tudom, hogy én már egy elég szélsőséges eset vagyok, de sok embertől hallom, hogy ők se szeretnek másokkal együtt enni. Ti hogy vagytok ezzel?

2016. ápr. 29. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1, maximum 2 emberrel baráti találkozós körülmények között városban elmegy, amúgy lehetőleg egyedül.
2016. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
egyedül
2016. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rokonoknál nem szeretek enni de pl mikor suliba ebedeltunk ott ugye már évek óta együtt ettünk mindenki látta már a másikat enni szóval egy idő után nem érdekelt h neztek még ilyenek az olyanokat utálom akik nem esznek mások előtt mert mit gondolnak h ok esznek :::D
2016. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen, én is így vagyok, mint te. Engem is tud zavarni ez, tehát egyedül szeretek enni.
2016. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Utálok egyedül. Olyankor kevesebbet is bírok enni mert elmegy a kedvem az egésztől. Csak rágom, rágom a falatot és nem történik semmi, az életkedvem elmegy.
2016. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak családban szeretek együtt enni, mert itthon egyedül unalmas.Meg a családtagjaim nem gusztustalanok.De máskülönben inkább egyedül.Ráadásul én lassan eszem és nemszeretek ebben sem más kedvéért kapkodni, mert legtöbben csak nyelik a kaját mint kacsa a nokedlit, legalább ez ne legyen verseny.
2016. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a tök unalmas az evésben? Egyrészt benyomsz egy sorozatot, másrészt ha annyi ideig nem tudod elszórakoztatni magad, az szánalmas.
2016. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül szeretek enni, azt is csak otthon, miközben nézem a TV-t. :D Étterembe pl. soha nem mennék, de még a családi összejöveteleken sem esik jól az étel, olyankor is mindig külön eszem.
2016. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Csakis egyedül, úgy vagyok vele, ahogy te. Mielőbb túl akarok esni rajta, mert csak szükséges rossznak tartom, nem társasági eseménynek, azt pedig különösen rühellem, hogy minden összejövetel a zabálás köré épül, ezért igyekszem is kerülni az ilyen helyzeteket.
2016. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alapból nem zavar ha több emberrel kell együtt enni.

Nálunk megszokott pl., hogy hétvégente összeül a nagy család vacsorázni, úgyhogy mondhatni hozzászoktam a "több emberrel való táplálkozáshoz" :D


Amit viszont egyedül csinálok és utálom ha megzavarnak az a reggeli "rituálém". Itt a jó idő és ilyenkor reggelente kiülök a teraszra egy-két szál cigi, kv mellett elolvasok egy friss napilapot, vagy csak szimplán kikapcsolok 5-10 percre.

A család, de még a szomszédok is tudják, hogy ilyenkor nem lehet hozzám szólni, vagy zavarni :D.

2016. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!