Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék kezdeni magammal /...

Mit tudnék kezdeni magammal / min változtassak?

Figyelt kérdés

Nyolcadik osztályos lány vagyok, és sajnos, mióta az eszemet tudom, önbizalomhiányom van. Nem merek barátkozni, félek, hogy ,,lehurrognak'' , vagy elküldenek. Az osztályomban például van két csoport (lányok, fiúk) és én, egyedül. Senki sem jön hozzám, akkor is csak nagyritkán amikor sírok, vagy elesek. Ha valamit nem akarnak megoldani, mindig azt mondják hogy ,,Majd ő megcsinálja.'' Nem cikiznek, bántanak, nevetnek ki, egyszerűen láthatatlan lettem a számukra. Ugyan másfél hónap, és ballagás, de egyre rosszabbul érzem magamat.

A segítő válaszokat előre köszönöm!


2016. ápr. 30. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

fél évig ráérsz.

Kezdj el sportolni.

https://www.youtube.com/user/hunbars

Nézd meg amerikában milyen lazák: öröm nézni egy sima fogócskát is, de rengeteg vicces videon látszik ez.

https://www.youtube.com/channel/UCdOpBLrrnrYA-q4dfNfY8Sw

Olvass utána az edzés technikának, tanulj angolul, így több mindenről tudsz beszélgetni.

2016. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a sportolás, és az angol hogy segítene? (Sajnos pajzsmirigybajos vagyok, jóval gyengébb az átlagnál)
2016. máj. 13. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg elég gáz vagy, csak sírni tudsz
2016. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy csak sírok?:) Különben is, válaszokat/tanácsokat várok, nem lenéző kritikákat.
2016. máj. 14. 12:37
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én is ilyen voltam egészen 10. végéig, az osztály senkije. Aztán valahogy jött a változás magától, elkezdtem nyitni mások fele és az, hogy képes voltam megtenni az első lépést (akármilyen apró is volt) felnyitotta a többiek szemét, hogy létezem. Innentől kezdve már keresték a tarsaságom. Ez az egész tavaly szeptemberben kezdődött és mostanra az osztály egyik központi személyisége lettem. Szóval azt tanácsolom, hogy bármilyen nehéz, tedd meg te az első lépést. És ami nagyon fontos mindig legyél önmagad! Sajnos velem ez miatt a hirtelen jött népszerűbbség miatt párszor elaszaladt a ló, rengeteg hibát követtem el és sajnos nem is mindet tudtam/tudom helyre hozni...Szóval csak legyél önmagad, figyelj másokra, de soha ne akarj nekik megfelelni.

Remélem hasznos volt valamennyire a példám. Sok sikert az új suliban!

17/L

2016. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

08:10

Köszönöm! Sajnos minden kezdet nehéz,de remélem valahogy sikerül érvényesülnöm :)

2016. máj. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!