Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerhetném meg? 18/F

Hogy ismerhetném meg? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban aki tetszik is és nem zűrös mint a többi azonban csak köszönünk, de meg szeretném ismerni csak nem tudom milyen úton, hogy ismerjem meg?

2016. ápr. 30. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél tökös. Menj oda és mondd neki,hogy szeretnéd jobban megismerni. Vagy csak szimplán kezdj el vele beszélgetni.
2016. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szólítsd meg, bármivel. Ne várj, hogy ő lépjen, férfi vagy a te dolgod. De tényleg szembejön és köszönj neki, majd állítsd meg valamivel. Pl, szia xy-tól úgy hallottam, te tudod ezt meg azt. Vagy épp: bocsi, úgy láttam te ejtetted el ezt a tollat/papírt stb. Legyél egy kicsit kreatív. Egyébként ha 18 éves vagy, akkor pont most ballagtál el, ami szívás, így nem fogtok találkozni. Írj rá! Vagy ha összefuttok mindenképp állítsd meg egy pillanatra. Ha tényleg más mint a többi lány megéri.
2016. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok még csak most fogok ballagni, de köszi a választ :)
2016. máj. 6. 13:14
 4/7 anonim válasza:
Zsolti te vagy az?
2016. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem =))))))))
2016. máj. 9. 21:28
 6/7 Zoltán491 válasza:
Menj oda hozzá, és egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnél vele megismerkedni! Ha nem fordít hátat akkor van esélyed az ismerkedésre. A leírásod alapján nem kell félned attól, hogy szó nélkül ott hagy. Viszont még az is lehet, hogy várja, hogy közeledj hozzá.
2016. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet igazad van, ma szinte kereste a tekintetemet a suliban, szerintem a tudatára került, hogy figyelem őt a suliban és ma amikor találkoztunk amig közeledtünk egymáshoz a szemembe nézett aztán köszöntem neki és visszaköszönt.
2016. máj. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!