Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szándékosan megaláz a barátnőm...

Szándékosan megaláz a barátnőm előtt, mit tegyek? (20/F)

Figyelt kérdés
Pár hete lett barátnőm. Viszont van egy szemétláda, rosszakaró ismerősöm (én nem barátkoznék vele, hanem csak a legjobb barátaink ugyan azok), aki régóta szeret bántani engem (eddig csak szóban). Próbáltam előtte titkolni a nőmet (mert tudtam, hogy valamit csinálna, hogy kiszúrjon velem), de amikor kiderült, akkor ráírt, hogy miért van együtt egy ilyen nyomorult ...-al, meg ilyenek. Aztán a többiek mondták, hogy látnák a barátnőmet. Erre ő is ott volt (nem szemétségből hívták, hanem meg akarták beszélni velünk a nézeteltérést), megint sértegetett, pár perc után ott tartottunk, hogy mindenki szeme láttára leköpött. Megverni nem tudom, mert jobb bunyós nálam (láttam verekedni). Egyébként nem akarja elhódítani előlem a barátnőmet, egyszerűen az a célja, hogy nekem rossz legyen. A többiek ezt nem nézik jó szemmel, de mivel sokkal régebbi jóbarátjuk, mint én, ezért nem fogják kiközösíteni. A barátnőm meg töketlennek tart. (Ja és a rendőrség sem játszik, mivel nincs bizonyíték, a haverok pedig nem vallanának ellene, mert fontos nekik). Ne kérdezzétek, hogy miért csinálja, egyszerűen ilyen. Mit tegyek?

2016. máj. 5. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Kimaradsz ebből a társaságból, ahol ennyire nem számítasz senkinek.
2016. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Beteg ez az ember.

Nem tudom milyen pszichológiai baja lehet. Talán úgy gondolja így lesz önbizalma, hogy bebizonyítja erősebb másnál. Örülök, hogy nem süllyedtél a szintjére :)


Barátnőd biztos nem tart töketlennek :)


Az elkerülésnél jobbat lehet nem választhatnál a köcsöggel szemben, mert pl nincs meg a tudásod egy konfliktust eredményesen lekommunikálni egy ilyen agresszív személlyel szemben.

Nem nagyon van ötletem mit lehetne tenni. Talán közös barátokat lehetne megkérni, hogy dolgozzatok ki valamit, hogy eredményre jussatok, békében élhessetek egymással.

Ha továbbra sincs eredmény, akkor meg kell kérned a barátaidat, hogy biztosítsák számodra, mikor velük találkozol a köcsög nem lesz ott.


Remélem sikerül kölcsönösen előnyös kimenetelre juttatni a konfliktust :) Konszenzusra jutni :D

2016. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod megvédeni magadat akkor a barátnőd puhapötsként fog rád tekinteni és el fog hagyni. Az egész társaságot kerüld el és hagyd a pitsába. Akik megtűrik az ilyen viselkedést maguk között azokra nincs szükséged.
2016. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez se egy értelmiségi. Dörgöld ezt az orra alá. Hogy semmire se vitte.
2016. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keruld el nagyivben ha azoknak a baratoknak tenyleg szamitasz akkor keresni fognak. Ha nem akkor sosem voltal baratjuk. Foglalkozz a baratnoddel. Elsosorban Ne fizikailag legyel eros hanem szellemileg.
2016. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatom neki, hogy nem viszi semmire, mivel egyetemista egy magas ponthatáros szakon, és jól fog keresni.
2016. máj. 11. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ott ezt a sleppet. Nincs olyan barátokra szükséged akik nem képesek kiállni érted. Ha nem tudod megverni hiába szócsatázol bele fog csavarni a betonba, azt meg a barátnőd sem biztos jó szemmel fogja nézni.


Vagy erősödj meg és verd agyon, vagy kerüld el, más opciód nincs.

2016. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek ellenségek, ha ilyen "barátaid" vannak?! Ezek nem barátok, de még csak nem is normális emberek, ha ilyen helyzetben nem határolódnak el egy ekkora ordenáré idiótától.

El kellene felejteni ezt a társaságot. Még ha nincs is ott a főparaszt, akkor sem találkoznék olyan emberekkel, akik semmibe sem néznek téged.

2016. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nevesd ki.. Attól felmegy a pumpája... Bármivel próbálkozik, megszánó vigyor. Okos enged szamár szenved.
2016. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!