Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik suliból valók, akik a...

Melyik suliból valók, akik a tatai öreg tónál lévő táborból május 4. én mentek haza?

Figyelt kérdés
Elméletileg valamilyen mezőgazdasági szakközépbe járnak. Kedd este ismertük meg a srácokat, az ablakban. Fontos lenne! Az egyik fiút Ádámnak hívják... A vezeték nevét nem tudjuk. Hiányzik...

2016. máj. 6. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjátok. Én ismerem őket és homoszexuálisak. Ezt beszoptátok.
2016. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha még elérhetőséget sem adtak meg nektek akkor felesleges kutatnotok utánuk...
2016. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megkérdezni a tábor fenntartót/portást, vagy bárkit, aki ott dolgozik, honnan jött a csoport?

Nem biztos, hogy adnak ki információt, de egy próbát megér.

2016. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztük, de nem tudta megmondani :( Légyszi csak azok irjanak akik értelmes választ tudnak írni, mert tényleg fontos lenne. Aki meg segít annak nagyon köszönjük! :)
2016. máj. 6. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy melyik iskola lesz.. Vagyis csak gondolom.. A Jávorka Sándor mezőgazdasági szakközépiskola... Az én iskolám közvetlen mellette van.. A Tatai diákotthonba járok..... 19/F
2016. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a baj csak az hogy azt mondták győriek...
2016. máj. 18. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Így már értem. :( Egyébként Tatai vagy?
2016. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :)
2016. máj. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!