Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megüt egy lány akkor hogy,...

Ha megüt egy lány akkor hogy, reagáljak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ütött meg?
2016. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Benyúltál a szoknyája alá?
2016. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2016. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Szégyen, ha megütsz egy lányt, de annál nagyobb szégyen, ha hagyod, hogy megverjen. Szóval üss vissza, én is azt tenném.
2016. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy lány megüt, annak van előzménye. Ha jogosan kapod (és valljuk be szerintem 100% hogy ha egy lány üt az jogos) akkor kullogj el haza.
2016. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Régen volt már..

oltogatott a csaj, én rendesen visszaoltottam o meg megutott!

Nem ütöttem vissza mert az úgy milyen már?

De így kicsit cinkes volt a hejzet.. :s

2016. máj. 6. 21:30
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanez volt a helyzet velem annyi különbséggel, hogy én visszaütöttem. Az eset után mégis hozzám jöttek oda az elvileg "barátai", hogy szép volt, végre valaki megadta annak a k**vának, ami járt.
2016. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
maximum megszorítod a karját, csak hogy érezze az erőfölényt...ha megütöd töketlen vagy, nem igazán tudom elképzelni, hogy ha kicsit is férfinak érzed magad, hogy egy nő (aki tegyük fel nem egy MMA harcos csak egy átlagos csaj) komoly sérülést tudjon okozni, maximum teljesen váratlanul és nem puszta kézzel....Bár manapság több cicanadrágos b**it látok, mint csajt, ha te is ezt képviseled akkor menekülj.
2016. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Usd vissza!
2016. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

"és valljuk be szerintem 100% hogy ha egy lány üt az jogos"


Mert nyamvadt feminista vagy azért. Egyenjogúság van, de amikor a nő szándákosan provokál akkor a férfi nem üthet mert akkor hirtelen ő csak egy nő és nem egyenjogú.


Amikor meg fordított a helyzet akkor meg a nő jogosan üt mi?

Elárulom hogy senki sem üt jogosan, csak aki önvédelemből teszi. Ez a duma legalább olyan demagóg mint az hogy a nő provokálja a viselkedésével hogy megerőszakolják. Ez is marhaság.


Kérdező: jól tetted, én sem ütöttem volna vissza. Ha ketten vagyunk akkor lehet hogy hagyom eltaláljon, mert kiváncsi vagyok a reakciójára, de ahol megalázó lenne, ott levédem, és otthagyom.

2016. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!