Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok otthon, egyedül...

Szoktatok otthon, egyedül bulizni?

Figyelt kérdés
Régebben sok barátom volt, mindig mentünk jobbra-balra. Aztán ahogy felnőttünk, elsodort minket az élet, máshol élünk, mást csinálunk stb már csak egy ember maradt akivel tartom a kapcsolatot, összejárunk stb. Sok meló, kevés kikapcsolódás, mindig valami intézni való, állandóan jövés menés. Ma végre lett/lenne időm kiengedni a gőzt, de ez az egy cimbim sajnos dolgozik. Így vettem két üveg bort, lököm a jobbnál jobb zenéket és egymagamba "bulizok"... Más is van így, hogy tombolna, elengedné magát úgy igazán, hogy megkönnyebüljön és felfrissüljön egy jó bulitól, mint régen? Nem azt mondom, sok haverom meg ismerősöm van, sok emberrel jó viszonyban vagyok, de mindegyiknek megvan a maga élete, ezek már új "barátságok" nem tudom elképzelni, hogy bármelyikkel is bulit szervezzek, vagy partizni mennyek. Jó persze, sokszor iszunk egy-egy sört meló után, de az más, én olyan igazi autentikus kikapcsolódásra vágyok, amit csakis közeli barátokkal tud az ember, akikben 200%-ig bízik, régóta ismer, szóval értitek szerintem, nem akrom túlragozni... Normális folyamatok és érzések ezek? Más is van így?

2016. máj. 8. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
egyedül a szobámba + pálinka + jó zenék + tánc. egyedül király bulizni!!!
2016. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én frööcsöt öntök magamba bőségesen. épp azon gondolkodok, hogy táncolni is kéne :D szégyen, nem szégyen, ez van! ide is eljuthat egy ember. bulizzunk együtt! te iszol egy pálinkát az én egészségemre, én egy fröcssöt a tiédre :) egészségedre haver!
2016. máj. 8. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián híres bebaszóslivejai mind-mind e téma köré csoportosulnak.
2016. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián?:D
2016. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lesz bebaszós lávj? Fatel meg ne tudja. Iligyek!


Na de komolyan válaszolva: szerintem mindenki csinál néha ilyet, egy kis pia, kicsit feltekerni a hangerőt, aztán csuhajja.

2016. máj. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam. Sőt még táncra is perdülök.

Szoktak hívni ismerősök, de alapvetően nem vonzanak az olyan helyek, ahova ők járni szoktak, meg a tömeg, a fülsüketítő zene. Másrészt ők lerészegednek, én meg nem vagyok az a nagy ivós. Előbb költök kajára, mint piára :D

21N

2016. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!