Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A skinheadek gyerekkorban is...

A skinheadek gyerekkorban is szélsőséges nézeteket vallottak, ezért az akkori cigányokkal összetűzésbe keveredtek?

Figyelt kérdés
Sok helyen el van terjedve az interneten, hogy a probléma a gyermekkorban keresendő, meg hogy Pécsen is van a legtöbb skinhead, viszont erről kevés helyen beszélnének.: Sok helyen olyan verekedések vannak, amit az ott lévők úgy gondolnak hogy nem is tudna előfordulni másutt. Viszont akkor még visszafogottabbak voltak? Hogyan lesz egyáltalán valaki skinhead és honnan szerzik a cuccaikat? A sátánistákról se tudom. Arra vagyok kíváncsi, hogy egy leendő ''skinhead'' gyerek meg tudott volna verni 5 cigányt egy mostani gyerek helyében? Mert elég elszórtan vannak.

2016. máj. 16. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A skinhead egy élet stílus, hovatartozás féle.Gyülölhet valaki úgyis hogy nem skinhead.
2016. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok skinhead és mégis gázkamrába zárnám az összes cigányt. :D

"Leendő skinhead" a skinhead nem feltétlen 2 méter magas izomállat. Ez csak egy stílus...ismerek skinheadeket, néhány olyan cingár mint egy bot..senkit sem tudna megverni. 5 cigányt még akkor is nehéz megverni ha tudsz verekedni. Mivel ezek a férgek csapatban vannak , amíg ütöd az egyiket a másik belédnyomja a bicskát... Sajna ez ilyen.

Ja és amúgy én gyerekkoromban nem voltam ilyen szélsőséges, viszont tettek rólla a férgek, hogy utáljam őket.

2016. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
előző suttyónak: tényleg minden cigány tett róla személy szerint? vagy csak egyszerű vagy mint egy faék,és képtelen a szelektív gondolkozásra,ezért mindenkit gázkamrába küldenél röhögve?
2016. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

#2 vagyok

Persze..biztos van normális is...de ha 100 ból 1 az, akkor már sokat mondtam. Szóval igen, mindet gázkamrába küldeném.

Azt hiszem a katonaságnál szokták azt mondani amikor azokat is megölik akiket nem kellet volna, hogy "járulékos veszteség".

2016. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
csak addig van ekkora pofád,amíg nem a te rovásodra gondolkozik így valaki.ha már te vagy a járulékos veszteség akkor már menne az ajvèkolás,hogy mekkora igazságtalanság ami veled történik.de mások élete felett nagyon könnyen megy a döntés,mi?Te egy gyáva és ostoba barom vagy,ha komoly gondolod ezt.
2016. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Az én rovásomra sosem fognak így gondolkodni. :D

Viszont a cigányokat mindenki rühelli. Tán csak nem te is cigány vagy? Ha már ennyire véded őket. Habár kétlem hisz tudsz írni. :'D

2016. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hol van a legtöbb skinhead Magyarországon nem tudom megmondani, viszont azért vannak elég komoly verekedések máshol is.

A cuccokat elég könnyű megszerezni. Farmer-t bárhol kapsz. Gyakorló nadrágot már kicsit bajosabb, de ha az ember tudja, hol kell keresni, akkor az is egyszerű. Ugyanez áll a bomberre meg a bakancsra. Minden cuccot egyszerű beszerezni, csak a megfelelő helyen (általában az ember nem veszi észre az adott boltot, csak ha tudja hol keresse).

Térjünk át a nehezebb részére: mitől lesz valaki skin?

-A (szerintem) legritkább eset: így nevelik a szülei.

-Kicsivel többen vannak, akik "Nekem ez tetszik. Kipróbálom!" hozzáállással állnak be közénk.

-Van, aki keresi a helyét, nem tudja, hogy mit kezdjen magával. Ők vagy köztünk maradnak, vagy nagyon hamar eltávolodnak.

-Akik maradnak, azok két okból maradnak általában. Átveszik a gondolkodásmódunkat, úgy gondolják, hogy igazunk van, és mellénk állnak.

-Másik lehetőség, hogy az ember köztük marad, mert ott elfogadják, és úgy érzi, hogy tartozik valahová. Ők egy idő után szintén átveszik a gondolkodásmódot (általában).

-Vannak, akik rossz tapasztalatok miatt állnak be.

-Olyan is akad, aki ezt találja a legjobb megoldásnak a világ vélt és valós problémáira.

Ennél valószínűleg sokkal több ok lehet rá, de én ilyeneket láttam tapasztalatból, ezért ezeket ismerem.

2016. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

"Az én rovásomra sosem fognak így gondolkodni. :D "


tudod nagyon sok helyzet adódhat,csak ahhoz,hogy ezt elképzeld,használnod kellene az agyad,és ismerned a törtènelmet.


egyébként nem vagyok cigány,bár az sem érdekelne ha az lennék,ha ugyan ilyen körülmènyek között szocializálódom.nem tudom te hol élsz,de szerencsére pesten nem ritkák a normális cigányok,egyetemtől kezdve sok helyen találkozni velük.vannak putrisok is,akiket senki nem szeret,de nem az a bajunk velük,hogy cigányok,hanem az,hogy undoríró,munkakerülő,bűnöző alakok.hidd el,vannak magyarok is a putrikban,és semmiben sem különböznek a cigányoktól.tudom,hogy a vidèken élők hajlamosabbak az előítéletre,mert szinte csak szegény cigányt és/vagy bűnözőt látnak,de azért ne őrüljünk már meg,hogy gázkamrába kívánunk mindenkit aki cigány,vagy cigány szarmazású.

2016. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
n
2016. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
70%
nekem nagyon rosszul esik h valakik igy gondolkodnak a ciganyokrol. nekem mind ket szulom cigany es mindketen eljarnak dolgozni :) szerintem ti raszistak nagyon csolatasuak vagytok..menyetek ki valahova kuloldre pl svajcba es ott majd titeket ognak ugy kezelni mint ithon ti kezeltek minket.akkor talan aterezned. es azt h jarulekos veszteseg ezt nm gondolhattad komojan. nm lehetne akkor mar csak a rosz embereket irtani ha valakit irtani kell, akkor nm lenne jarulekos veszteseg sem. es meg anyit mondok ha az en csaladomban nevelkedtel volna akkor tudnad h messze nm minden cigany olyan mint ahogy azt te bekepzeled. es h nm mi vagyunk a vilag problemai sem magyarorszage sem mivagyunk. ez mar a mi hazank iss ezt kene h el fogadd.
2016. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!