Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg bármi, ami az esszétek...

Tényleg bármi, ami az esszétekbe jut jöhet, biztos segít valamennyit rajtam. Hogy kezelnétek a helyzetet? Pár tipp, hogy kevésbé legyen kínos? Esetleg mennyek oda az elején köszönni, vagy inkább kerüljem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közös barát miatt találkozok egy ex-baráttal tippek, hogy kevésbé legyen kínos a szituáció...? Pár infó még:

Van egy olyan problémám ,hogy egy nagyon jó barátommal összevesztem ,még régebben és azóta se békültünk ,ki a veszekedés után próbáltunk békülni ,de a helyet ,hogy kibékültünk volna ,csak még jobban összekaptunk és nagyon finoman szólva elküldtük egymást melegebb éghajlatra...Persze ez nem csak rajta ment el ,én is hibáztam ,de hát azóta se lett jobb a kapcsolatunk és most egy közös barátunk miatt úgy tűnik ,hogy egy kisebb társasságon belül ,de fogunk találkozni ez miatt.Én ezt elég kínosnak érzem és nem igazán tudom ,hogyan kéne helyesen kezelnem ezt a helyzetet ,hogy kevésbé legyen kínos,ehhez kérném a tanácsotokat ,hátha tudtok mondani pár olyan dolgot amire még nem gondoltam ,igazán sokat tudna segíteni ez most rajtam. Én elégé félek ettől a találkozástól ,illetve már az is az eszembe jutott ,hogy inkább nem kéne elmennem ,mert lehet megint elküldenénk egymást "valahova" és ,ezt szeretném elkerülni.


Ha esetleg még valamit nem írtam le ,de esetleg fontos lehet jelezd és pótlom.


Köszönöm ha végig olvastad eddig és + egy köszönet ,ha tudtál is valamilyen tippet írni! :)



2016. máj. 18. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam mar hasonlo szituacioban. Ugy csinaltam mintha semmi se tortent volna. A masik fel is ugy csinalt. Nem ejtettunk errol egy szot se igy egyaltalan nem volt kinos a szitu.
2016. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen szituációban, ugyanazt tettem, mint az első. Úgy viselkedtem, mintha nem történt volna semmi, az esetet meg nem hoztuk fel. Normálisan elbeszélgettünk, mint két felnőtt, értelmes ember.
2016. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ejj, az az intelligens hozzáállás mint amit az első kettő írt, de ugye a gyakorlatban lehet más lesz, az összeveszés "súlyosságán" és kettőtök habitusán fog múlni.

Én amikor ilyen helyzetben voltam, csak azt értem el, hogy még jobban összevesztünk.


Szerintem ha nem kihagyhatatlan a találkozó és nem látsz rá esélyt, hogy most kibéküljetek az összejövetelen, akkor hagyd ki.

2016. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a kihagyás elég esélytelen :( De akkor hátha a másik illető hagyja majd ki.
2016. máj. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!