Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék idegen városban...

Hogyan tudnék idegen városban ismerősöket, barátokat szerezni akikkel eljárhatnék néha napján bulizni?

Figyelt kérdés
Barátom messzebb fekvő városban lakik tőlem (Tatabánya), ahol rajta és az ő szűkebb haveri körén kívül másokat nem ismerek. Nyaram nagy részét ott fogom tölteni, és mivel nem lóghatok folyton az ő nyakán - no meg néha napján jól esne eljárni szórakozni más lányokkal is - ismerkedni akarok. A kérdés hogy hogyan? Mivel nem mehetek oda klasszikusan egy random lányhoz az utcán hogy 'szia bocsi leszünk barátok?' :D . Béna vagyok ebben, kissé visszahúzódó is vagyok olykor- olykor, így fogalmam sincs hogy szerezhetnék ismerősöket ismeretlen környezetben. Egyedül mégsem állíthatok be egy szórakozó helyre például. Valakinek valami jól bevált tippje volna esetleg ami segíthet? Megköszönném!:) 17/l

2016. máj. 22. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
elmész a barátoddal és a haverjaival bulizni, ott megismerkedsz más társaságokkal, felveszitek egymást fb-re és másnap megbeszélitek chaten a bulit, meg dumáltok és előbb utóbb tök jóban lesztek és találkoztok... én már így sok mindenkit megismertem
2016. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam már velük bulizni, és nem ismertem meg senki olyat akivel érdemes lenne még egyszer összeülni. Őszintén szólva inkább volt negatív mint pozitív élmény, és többnyire fiúkat ismerek meg a barátomon keresztül amivel semmire sem megyek. :) köszönöm a választ első hozzászóló:)
2016. máj. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!