Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan oldal ahol szabadidő...

Van olyan oldal ahol szabadidős partnert lehet találni különböző programokhoz?

Figyelt kérdés

Neten találtam 1-2t,facebook-on is nézegettem de csak társkeresős oldalak és csoportok vannak.Ráakadtam néhány túrázós csoportra ami tök jó,viszont ott csak kirándulásokat szerveznek.Kár hogy nincs olyan ahol mindenféle hobbihoz is lehetne.

28N


2016. máj. 23. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen hobbiaid vannak, miket szeretnèl csinálni? Engem is èrdekel ez, irj rám

28F

2016. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam már ezen, pl. különböző sportokhoz is tök jó lenne, nem kellene lemondanom a páros sportokról csak azért, mert egyedül vagyok. Ezer éve kipróbálnám a fallabdát, de nem, mert senki nem vevő rá a társaságomban és ez csak egy példa.

Én is szívesen társulok, ha találunk valami közös pontot. 26/N

2016. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Nincs, mert a legtöbb pasi csak zaklatná a nőket.
2016. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, a badoo-n be lehet jelölni, hogy csak csevegni szeretnél vagy új barátokat szerezni, az nem csak társkereső. Ettől függetlenül abból a célból is megtalálnak, de nyugodtan haverkodhatsz is. De akár itt is. Én sem tudok mindig társaságot találni magam mellé, ha valami érdekel vagy valahova elmennék.
2016. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!