Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyáron megyek egy táborba és...

Nyáron megyek egy táborba és megy oda egy lány akit utálok és ő is engem és mindig piszkál! 2 barátnömmel megyek a táborba és mindkettő szereti azt a lányt akit én utálok. Attól félek, hogy egyedül leszek mert ők szeretnek vele lógni mi csináljak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most barátkozz össze vkivel, aki megy abba a táborba és nem ismeri azt a csajt akit utálsz. Vele majd lehetsz, ha otthagynak a baraátnőid (bár ha otthagynak akkor nm is barátnők)
2016. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia mindenkit ismerek aki megy a táborba és nincs olyan aki velem lenne mert mindenki a legjobb barátnöjével akkar lenni de jobba vagyok velük is csak nem akarok a nyakukon logni mindig
2016. máj. 30. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj inkább jóban lenni avval a lánnyal, akit nem kedvelsz. Lehet, látja rajtad, hogy nem szereted, és ez egy véget nem érő folyamat. Tudod, ki kardot ránt, kard által vész el...

Próbálj inkább népszerű lenni, hogy minél többen szeressenek.

2016. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez jo ötlet
2016. jún. 23. 07:51
 5/5 tollbogre ***** válasza:
Szerintem verd meg
2016. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!