Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek a szakítottunk a...

Horvát Viktória kérdése:

Mit tegyek a szakítottunk a barátommal?

Figyelt kérdés
2 évig együtt voltunk. Egyszer amikor tesi óra volt, láttam, hogy egy lánnyal ott flörtölt, és megcsókolta. Én oda mentem és a barátom lefagyott. Megpofoztam és akkor megrántotta a vállát, és csókolózott tovább a lánnyal. Utána kövi szünetben azt mondta, hogy szakítsunk, mert már nem szeret. Segítsetek, hogy mit tegyek ezzel az egész dologgal, hogy most szakított velem egy másik lány miatt. Még sosem volt velem ilyen, hogy így szakítottak velem, és rossz passzban vagyok. Segítsetek!

2016. jún. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
De cuki történet,küldök egy simit neked!
2016. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, lépj tovább. Annyira bunkó volt veled, hogy a helyedben sosem állnék többé szóba vele. Keress olyat, aki megérdemel, és nem az orrod előtt csal meg.
2016. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Lesz majd más barátod

Ezt meg felejtsd el, ha ennyit jelentettél neki

2016. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen egy idióta aki csak kihasználja a lányokat, ne foglalkozz többé vele, te jártál jobban hogy elhagyott.
2016. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :*
2016. jún. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!