Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetek kommunikatívabb...

Hogyan lehetek kommunikatívabb és lazább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben nagyon könnyen vettem mindent, szorongás nélkül oda mertem menni emberekhez és beszélgetni. Ma, ha távolabbi társaságban vagyok, akkor általában csendes vagyok, csak akkor beszélek, ha kérdeznek, de a legjobb barátaimmal nagyon tudok hülyülni. Hogy lehet azt elérni, hogy ne szorongjak, ha pl idősebb fiúkkal töltök időt, ne stresszeljek, amikor úgyis tudom, hogy nincs miért? Egy-egy emberrel nagyon jól tudom magam érezni egy idő után vagy akár rögtön is, de sok ember között nem ritka, hogy úgy érzem, én vagyok a "gáz". Eléggé zavaró, mert közben tisztában vagyok vele, hogy nincs miért szégyenkeznem, de a félelmet mégsem tudom legyőzni. Volt már valaki így? Szeretnék jobban és könnyebben feloldódni, úgyhogy nagyon örülnék a tapasztalataitoknak, tanácsaitoknak, észrevételeiteknek!!:)

2016. jún. 3. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tarthatok gyorstalpalót neked! :D
2016. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaaj de rendes vagy, köszönöm :D
2016. jún. 3. 23:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerős a helyzet?
2016. jún. 3. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyan írtam, ha dumálnál ezekről is, pörkölj rám!
2016. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!