Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jövőre gimnáziumba megyek....

Jövőre gimnáziumba megyek. Hogyan illeszkedjek be az új osztályomba?

Figyelt kérdés

A jelenlegi osztályomban különc vagyok. Nincsenek barátaim. (Bár nem mintha hiányoznának.) Nem szoktam beszélni az osztálytársaimmal. Passzívan veszek részt a csoport munkában

szóval nem vagyok valami jó társasági ember.

Az új osztályomból senkit sem ismerek. Szeretnék normálisan beilleszkedni. Mit kellene tennem?



2016. jún. 6. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne görcsölj ezen :) másrészt, add önmagad. Ha úgy nem vagy jó nekik, akkor nem érdemlik meg a barátságod. De azért egy gxakorlatban jól működő tanács: Menj oda valakihez beszélgetni, vagy csak kérdezd valami semleges dologról. Hamar kiderül, hogy ki kivel lesz jóban :)
2016. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak legyél laza, egy színpatikusabb emberhez odamész, - cső, leülhetek melléd? (Én így csináltam, utána folytattam a beszélgetést, eléggé megkönnyebbültnek tűnt a srác hogy beszélt vele valaki)

Viszont ha van valami kínos dolgod, azt ne mondd senkinek. Nálunk egy srác év elején elmondta, hogy minecraftozik, és hogy saját yt csatornája van minecraftról. Annyira kiközösítették hogy jövőre átmegy másik osztályba.

2016. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!