Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy társaságban miért nem...

Egy társaságban miért nem akar senki beszélgetni egy csendes, félénk, visszahúzódó, zárkózott személységgel?

Figyelt kérdés
Kettőt nem szólalok meg csak akkor ha kérdeznek és ha muszáj oda mennem valakihez beszélni akkor sokszor nem merek :S Lassan pszichopatának érzem magam :D de akkor se kéne felnéjük tőlem ha félnek is...
2016. jún. 17. 13:38
 1/10 A kérdező kommentje:
*félniük
2016. jún. 17. 13:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy társaságban miért nem akar senkivel sem beszélgetni egy csendes, félénk, visszahúzódó, zárkózott személység?
2016. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert nem mer megszólalni?
2016. jún. 17. 13:44
 4/10 gnoomage ***** válasza:
91%
Ott van 4 ember egy csoportban és hangosan nevetgélnek és beszélgetnek, meg ott vagy de, aki kb egyenértékű az asztallal mivel ugyan annyi dolgot csinálsz, na vajon kik azok akikkel beszélni szeretne az ember?
2016. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ott a pont :D

Nem fog senki se neked témákat sorolni, hogy melyik tetszik és majd remélik hogy bekapcsolódsz :D

2016. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert senki sem szeret az időjárásról beszélgetni.
2016. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát azt várhatják :D
2016. jún. 17. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyne, majd mindenki téged akar kiszolgálni, és inkább nem szórakoznak, nehogy rosszul érezd magad...
2016. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elég zárkózott meg nyuszimuszika voltam, de sose kérdeztem volna olyan buggyantságot, hogy miért nem foglalkoznak velem, ha én sem foglalkozok velük.
2016. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, tök érdekes, hogy te ugyanolyan szótlan és csendes vagy mint én, de te a gyávaságod miatt, én meg azért, mert szarom le őket, de mérhetetlenül. Nem fogok olyanról beszélgetni, amiről nem akarok, én így állok hozzá. A sok csicska felőlem beszélhet a motorokról meg a csajokról, de nekem ehhez nincs kedvem, különben sem igénylem a beszélgetést, főleg nem az ő társaságukat.
2016. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!