Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tiszteletlenség megkérdezni? :C

Tiszteletlenség megkérdezni? :C

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek illetlenség,vagy tiszteletlen dolog ráírni facebookon egy Kossuth díjas előadó művészre,hogy hol lesz koncertje,és szokott-e dedikálni a helyszínen? :( Mert én megtettem és rettegek hogy modortalanság lett volna.Iszonyatosan tisztelem,és elismerem a munkásságát,ő a példaképem és nagyon tartok ettől....szerintetek?



2016. júl. 7. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan kérdezted és nem egy gyökér a tag, akkor nem gáz.

Amúgy, ha egy eléggé befutott valaki, akkor valószínűleg meg sem fogja nézi, amit írtál neki! :D

2016. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert más különben egy koncertjéről sem tudok.:( Neten sem találtam.
2016. júl. 7. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha normálisan írzad meg az üzenetet akkor rendben van. Amúgy lehet hogy naponta kap ilyet és már hozzászokott.

Egyébként ki az?

2016. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az üzenetem rendben van, szerintem, és mások szerint is lesült róla hogy tisztelem,és illedelmesen írtam meg neki.

De tartok att,hogy phofátlanság volt megkérdezni tőle hogy dedikálni szokott-e... mivel mondom Kossuth díjas,és a szakmájában mindent elért,rengeteg díja van,szerintem azt gondja hogy hülye vagyok ha azt hiszem.Meg attól is tartok,hogy úgy van vele,ha meg akarom nézni akkor keressek egy koncertet én.Csak sajna nem találok tőle.


A nevét nem szeretném felhozni,ha nem muszály.

2016. júl. 7. 22:49
 5/11 A kérdező kommentje:

*tartok attól

*hülye vagyok ha azt hiszem dedikál.

2016. júl. 7. 22:51
 6/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos vagy és ha valóban olyan emberről van szó, mint amilyenre te felnézel, akkor válaszolni fog.
2016. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:)

hát remélem.

2016. júl. 8. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Tudni akartál valamit s sok lehetőségből választottál egyet.

2016. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még milyen lehetőségek vannak?
2016. júl. 9. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Na végül válaszolt?
2016. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!