Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tartozhaznék a menőkhöz?

Hogyan tartozhaznék a menőkhöz?

Figyelt kérdés

Gondolom sok hasonló kérdés van az oldalon, de nem találtam olyat ami nekem segítene.Nemsokára gimnáziumba megyek és szeretnék ott a menőbbek közé tartozni. Nagyon göndör hajam van amint nem tudok nagyon leengedve hordani pedig úgy vettem észre, hogy mostanában az a "menő". Az átlagnál magasabb vagyok és a testalkatom sem éppen a legtökéletesebb. Ahogy elnézem azokat a lányokat akik ilyen "csapatokba" tartoznak, elég vékonyak. Nem tudom mit kéne ahhoz csinálnom, hogy én is menő lehessek. Ha van itt olyan ember aki ilyen "bandába" tartozik, nagy segítség lenne ha leírná, hogy Ő hogy került be abba. Nincs nagy önbizalmam, mert félek a visszautasítástól. Hallottam olyanokat, hogy valaki egy ember "segítségével" került be egy ilyen klikkbe. Hol tudnék olyan embereket megismerni akik által én is eljuthatnék oda?

14/L



2016. júl. 8. 10:46
 1/8 anonim válasza:
41%
őszintén leírom neked hogy én hogy kerültem be. nem mesélnék az életemről órákig de a szüleim által lettem felkapot.. nem részletezném és sokan bántottak azert mert a szuleim valakik és így kihivtam mindenki figyelmet majd, az irigység is feljebb emelt és öszinten mondva engem a luzerek es az alja nép tett "menővé"
2016. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Adok egy jó tanácsot. Ne próbálj meg menő lenni! Ne add fel önmagadat mások kedvéért! Én egy nagyon visszahúzódó lány vagyok és pont ezért engem sem kedvelnek sokan, de nem érdekel, nem foglalkozok vele. Vannak páran akik elfogadnak így ahogy vagyok, a személyiségemmel együtt és egy jó barátnak tartanak. Szerintem ne állj be ezek közé az idegesítő, nagyképű, "tucat" lányok közé. Inkább keresd a hozzád hasonló kevésbé népszerű lányok társaságát. Hidd el, jobban jársz vele! Ha valami kérdésed van, írj nyugodtan!
2016. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

drogoz,füvezz szopj faxt , légy részeg minden hétvégén, mászrá minden fiúra....

NAA? Még mindig menő akarsz lenni?

2016. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszem a magabiztosság az alapja. A lényeg az, hogy ne te kövess másokat, hanem a te véleményed legyen mérvadó másoknál. Ha nem ilyen a személyiséged, akkor max megjátszani tudod, és erőltetett lesz, mert túlkompenzálod. Az pedig inkább unszimpivé tesz. Szóval ha nem vagy ilyen, akkor ne erőltesd, légy önmagad, és akkor azok az emberek találnak meg, akikkel majd jól kijössz.
2016. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Már az rém ciki, hogy menő akarsz lenni. Szóval nincs túl sok esélyed... max ilyen menők talpnyalója lehetsz, végülis akkor is hozzájuk tartozol... csak nem egészen úgy ahogy elképzelted.
2016. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

"őszintén leírom neked hogy én hogy kerültem be."


Nem. Az a helyzet, hogy nem írtad le őszintén. Még csak le sem írtad, nemhogy őszinte nem voltál.


"nem mesélnék az életemről órákig de a szüleim által lettem felkapot.."


Ha a szüleid ilyen nagy valakik, akkor járathattak volna olyan iskolába, ahol megtanítanak helyesen írni.


"nem részletezném és sokan bántottak azert mert a szuleim valakik és így kihivtam mindenki figyelmet majd, az irigység is feljebb emelt"


A szüleid miatt nem akart téged senki sem bántani. Azért bántottak mert szemetek voltak. Egy utolsó szemétládák. És te olyanná váltál mint ők, te vesztes.


"öszinten mondva engem a luzerek es az alja nép tett "menővé""


Tehát gonoszkodtál velük, és így téged is "nagy" valakinek tekintettek. Tehát egy gonosz rosszindulatú vesztes vagy.

2016. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Ha van itt olyan ember aki ilyen "bandába" tartozik, nagy segítség lenne ha leírná, hogy Ő hogy került be abba."


Feladtam az emberi méltóságomat, és elkezdtem gonoszkodni. Leginkább olyanokkal, akik soha egy rossz dolgot sem tettek ellenem. A gonosz rosszindulatú k*u*.rvák pi*cs.*áját meg kinyaltam, hogy közéjük tartozhassak. Nem baj, mert cserébe megkúrt egy macsó srác, megjáratta bennem a farkát, és szültem is gyereket 14 éves koromban, akiket leküldtem az utcára, tanuljanak onnan... Néha vesén és herén is rúgtam a kisfiamat, tanulja meg milyen az élet. Ő is majd olyan kegyetlen lesz mint én, és az egész élete arra megy majd rá, hogyan kegyetlenkedjen másokkal, mert bennem nem lesz majd annyi, hogy megneveljem, mert egy szemétláda vagyok!


Hát így, tisztelt kérdező. Így lettem menő. Ha van vele problémád, a férjem megcsapkodja az arcod.. a farkával. Mert bár ő is csak veszteséget okozott a társadalomnak, de nincs benne annyi, hogy ezt beismerje, vagy hogy megváltozzon.

2016. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia! En most roviden osszefoglalom neked az en tortenetem. En eleg nepszerunek szamitok a sulimban es a tabirban is ahol most tartozkodok negyedik hete. (Ezt nem bekepzeltsegbol mondom). A lenyeg. Nagyon baratkozos tipus vagyok. Ha nem ismerek valakit odamegyek es megismerkedek vele. Mindig mosolygok. De tenyleg. Mindenkire. Kedves vagyok mindenkivel. Probalok vicces lenni. En tenyleg ha egy uj tarsasagba kerulok akkor egy ora alatt kepes vagyok olyan beszelgetest kialakitani hogy csak na😂. Es mint mondtam mindenkivel legyel kedves es jo fej. Viszont ahogy az elozo valaszolok is tokeletesen leirtak ne valtoztass magadon. Nem eri meg. Mindenki igy szeret amilyen vagy. En is ugy kerultem be (ahogy te mondanad) a "menok" koze hogy nyitott voltam es magamat adtam. Nem kell azert megvaltoznod hogy megfelelj masoknak. Amugy meg kepzeld en sem vagyok tokeletes. Sot! Nagyon sok hibam van megis kedvelnek! Jo tenyleg nem vagyok kover viszont a melleim kb akkorak mint ket golflabda😂. Es tudod mit csinalok? Leszarom. Mert isten ilyennek teremtett. Mindenkinek vannak hibai. Most is mikor a tabor elejen uj embereket ismertem meg es megkerdeztek hogy hanyadikos vagyok alig gyoztem mondani hogy most megyek tizbe. Lattam rajtuk hogy ketsegeik vannak. Mire azt mondtam. Igen tudom elegge visszafejlett vagyok de akit zavar eltakarhatja a szemet. Es tudod mit csinaltak? Csak nevettek es senkit nem zavart:). A masik. Az hogy milyen ruhaba vagy az a te dolgot. Ugy oltozkodj ahogyan jol erzed magad. Valamint lattam hogx irtad hogy osszefogva tudod csak hordani a hajad. Ez nem problema. Hidd el. Nekem ugyan egyenes es tudom kibontva hordani de olyan keves hajam van hogy ha valaki nagyon unatkozik meg tudna szamolni. Ez van. De en igy szeretem. Valamint gondolj arra hogy nyaron ha kibontva hordanad mennyire raizzadna a nyakadra. Jah es azt meg nem is mondtam hogy szemuveges vagyok. Es kepzeld ez sem zavar senki. Szoval nem a kulsot nezik. Oke ez igy tulzas mert ha ilyen rongyos ruhakba mesz akkor nem jo elso benyomaskent de nagyon nagyot nyom a latba hogy milyen vagy. Legyel nyitott kedves es vicces. Valamint ha hivnak valahova (es a szuleid elengednek) akkor menj el es erezd jol magad! Jah es csak jo tanacskent. Nem rontsd majd le a jegyeidet. Mert ugyemanapsag az a meno aki hulye. De ez butasag. En altalanosba is es gimibe is kituno voltam/vagyok es senkit nem zavar. Sot! Ha elersz versenyen helyezest es ugye egy iso utan mindenki tudni fog rola az is jo dolog!

Remelem segiettem:)

Es ne felejtsd el... mardj amilyen vagy.

Sajnalom hogy sehova nem tettem vesszot de valamiert a telefonom nem engedi!

2016. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!