Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan hely Budapesten,...

Kovátsi János kérdése:

Van olyan hely Budapesten, ami olyanoknak való, akiknek nincs társaságuk és mégis ismerkedni, barátkozni szeretnének?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én Pesten vagyok, de nem nagyon van társaságom, akiket ismerek, azok se nagyon járnak sehova, így meg elég nehéz pl. csajozni, hiszen a lányok meg általában társaságban járnak, viszont akkor meg ha meg akarom szólítani, vadidegen emberek társaságába kell belépnem, akik megfigyelésem szerint nem is túlzottan befogadóak, hogy az egészből lehetne bármi. Valaki tud olyan helyről, ahova nem zárt csoportokban járnak az emberek )főképp a lányok)?

2016. júl. 12. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Úgy felvillanyoz az ilyen kérdés, mikor elkezdem olvasni, aztán kiderül, a barátkozós rész csak poén, csak a csajozásra megy ki.


Kicsit durva, amit leírsz, barátaitól elkerített nőket keresel, akiket befűzhetsz. Pff.

2016. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, nem a barátaiktól körbezárt lányokat akarnám befűzni, csak az a baj mégis mindenütt ilyeneket látok, elég nehéz olyat találni akihez oda tudok menni. Mert hogy akivel szóba tudtam idáig állni, az is aztán odébbállt, hogy megy a barátaival, mondta, örült hogy megismert, aztán viszlát!, de az egészből nem lett semmi.
2016. júl. 13. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
De ezért nem a barátai a hibásak. Ha akart volna, ad elérhetőséget.
2016. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom... növessz gerincet, és ne a lányok meg a barátaikat hibáztasd azért, mert te nem tudsz barátaiddal elmenni sehova...
2019. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!