Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan alakítsak ki egy jó...

Hogyan alakítsak ki egy jó társaságot?

Figyelt kérdés

Alapvetően magamnak való, sokak szerint antiszociális vagyok. A minap is volt egy nagyobb szóváltásom a bátyámmal, aki "osztotta az észt", hogy azért van ez így, mert nem akarok tenni ellene és inkább lustulok otthon.

Sajnos nagyon válogatós vagyok emberek, barátok terén, ezért nem is igazán van sok és jellemzően a nyarat a szobámban töltöm, havi 1x-2x találkozom pár ismerősömmel, és ennyi. Nektek van ötletetek, hol kezdhetnék ismerkedni, vagy valami csoportot találni?

Annyi tippet kaptam édes drága testvéremtől, hogy iratkozzak be sportra. Amit én is sokszor akartam, mert egy remek dolog, de a szüleim nem fizetnek semmilyen különórát, dolgozni meg nem engednek, így nekem sincs keretem rá.

Takarodó időm is van, nem tölthetem máshol az estét, így a bulik is kizárva.


16/L



2016. júl. 13. 16:27
 1/3 Üres tükör ***** válasza:

A szuleid nem engednek dolgozni? He?


16 eves korodtol mar vegezhetsz diakmunkat. Ne kerd a szuleid engedelyet. A melodiakot javaslom, szerintem az a legjobb kozvetito.

2016. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem engednek. Azt mondják, ilyen korú gyerek még ne dolgozzon. Akkor meg nyilván nem tudok menni, ha nem engedik, önkényesen meg nem fogom megszegni, mert abból sokkal rosszabb fog kisülni.
2016. júl. 13. 16:35
 3/3 anonim válasza:
Sok sport van amit ingyen is tudsz csinálni, és mégis tudsz ismerkedni közben, vagy keress valami ingyenes szakkört, bármivel kapcsolatban ami érdekel. Ne legyél annyira válogatós barátok terén, mert emiatt is sokkal kevesebb barátod lesz hosszútávon, vagy ismerkedj interneten és hátha valakivel személyes barátság is kialakul majd.
2016. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!