Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tehetek feljelentést hazugság...

Tehetek feljelentést hazugság miatt? Lenne értelme?

Figyelt kérdés
16 éves csaj vagyok, egy srác házibulin azt ígérte, egy cumizásért megkapom örökbe az iPhone 6s-ét. Megtettem, mert ennyit megér, aztán kiröhögött, és otthagyott. Felvettem viszont diktafonnal, ahogy megígéri!

2016. júl. 18. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Kimennek majd a rendőrök 4-en egy autóval és sorra cumiztatják. Majd ebből megtanulja a szemét:D
2016. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Troll kérdés.
2016. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

xd

ha le szopsz megkapod majd az iphone7-et amint kijön.

megegyeztünk?

2016. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
:DDD Én is kiröhöglek, nem csak a srác, ennyire senki nem lehet szerencsétlen... no, persze ezért kamu.
2016. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hülye voltam, nem gondoltam át! Ha nekem van igazam bizonyíthatóan, akkor se jelenthetem fel, mert beárul a barátomnak. Miért ilyen féreg gerinctelenek egyes emberek, ha én ígérek valamit, akkor be is tartom!
2016. júl. 18. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igeret volt hanem latta hogy hulye vagy es kihasznalta. En ezt nem reklamoznam hogy egy levalt hámsejt porhadt nemletezo agyanak egy szintjen vagyok a helyedben.
2016. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem gyorsan vágd el a torkod mielőtt tovább rontanád a fajtáddal az emberiség génállományat, hulladék :D
2016. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Képes voltál megcsalni a barátodat egy iphone-ért? Most mond, hogy nem vagy kurv*@...
2016. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Inessential ***** válasza:
Ha ezzel bemennél a rendőrségre, kinevetnének.
2016. júl. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!