Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyesek miért nem gondolnak...

Egyesek miért nem gondolnak azokra akiket ezek nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években megugrott az ismeretségi körömben is az "internetre mindent".

Szóval ilyen dolgokat osztanak meg kép formájában:

- Jogosítvány (lefényképezve előről-hátulról)

- Érettségi (mosolygós szelfivel mellé)

- Alkohol (ki a menő? na persze az akinek több üveg van a képen)

- Mikor 101 ezer ember ugyan azt nézi a TV-ben még külön képet tesz fel róla (pl. most a foci EB volt nemrég)

- Esik az eső (mintha máshol nem esne)

Stb.


Ezek az emberek miért nem tudják maguknak megtartani ezeket a dolgokat? Miért kell mások elé tárni olyan nyilvánvaló dolgokat amit más is csinál? Instagram egyre borzasztóbb e tekintetben. Már alig látok értelmes és érdekes dolgot.


2016. júl. 20. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nem fontos követni ezeket a dolgokat. Ne nyisd meg a posztot, ugord át azt kész.
2016. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
facebookon van egy olyan opció hogy "követés". ha valakit ismerősnek jelöl, vissza igazolod vagy fordítva akkor automatikusan követitek egymást. amikor számodra kéretlen tartalmat látsz, ezt a követést ki tudod kapcsolni így a kezdőlapodon már nem fognak megjelenni az adott személytől/ről infók de az ismerősöd marad, tudsz vele beszélgetni stb stb csak nem fogja az arcodba nyomni a face hogy ő most full részegen fetreng a hányásában meg ilyenek :D "követés leállítása" ezt az opciót keresd
2016. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van akit nem érdekel, valóban (hogy ne menjünk messzire, mondjuk engem), de a fb erről szól. Ez egy verseny, ki tud érdekesebbnek tűnni. Anyukák még sokkal gázabbak, na ott aztán meg a versengés, ki tudd szebb kirakatot rendezni a családból. Ez van. Én nem írogatok semmit és nem töltök fel semmit, pláne nem fényképet, csak az óvodai, iskolai csoportban zajló információáramlás miatt vagyok egyáltalán regisztrálva... De már megbántam, hogy nem álnéven, mert megtaláltak a kollégáim...
2016. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!