Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van rá esélyem, hogy egy...

Van rá esélyem, hogy egy elítélttel készítsek interjút?

Figyelt kérdés
A miért legyen most lényegtelen, de nem sürgős, vagy ilyesmi.. Megoldható valahogy? Ha igen, hogyan? Az nagyon nagy akadály, hogy még nem vagyok 18 éves? Szülő/gondviselő engedélye elég? Előre is köszönöm a válaszokat 15/L

2016. júl. 20. 23:03
 1/4 anonim válasza:
Pedig nem lényegtelen a miértje. :)
2016. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de cuki vagy, hogy csak ennyit válaszoltál :D jogos, tényleg nem teljesen lényegtelen. Bár én jelen esetben csak azt szeretném megtudni, ha eléggé kitartó vagyok, van e rá esélyem. De ha számodra ilyen fontos a miért, akkor okéés.. Egy pályázatra szeretnék nevezni vele, és nekem ez jutott eszembe, mint téma. Szerintem, még ha eszébe is jut másoknak, nem valószínű, hogy megcsinálják. Mindenesetre én megpróbálnám, hátha van rá lehetőségem :D Most megtennéd kérlek, hogy a többi kérdésre válaszolsz..? :P
2016. júl. 21. 19:12
 3/4 anonim válasza:
Meg meg,megteszem😊 Ehhez szerintem egy kérvény kell és természetesen engedély. Ne a BV-be indulj el. Kezdj mondjuk a Rendőrségnél. De szerintem nem fogják megengedni,hiszen ez nem olyan egyszerű.
2016. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
haha köszönöm :D kár :$ nem lett volna olyan rossz pedig :D azért azt hiszem egy próbát megér, bár egy pályázatra való nevezés azt hiszem elég gyenge indok x'D
2016. júl. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!