Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell ezt erőltetni?

Miért kell ezt erőltetni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy valaki elkezd írogatni Facebook-on például mindenféle előzmény nélkül, vagy úgy, hogy nem vagyunk közeli kapcsolatban és egyről a kettőre elkezd minden nap írni és nem veszi észre, hogy én nem szeretnék vele beszélgetni? Számomra felfoghatatlan miért csinálják ezt. Ha nem írok vissza akkor kb fél naponta ha nem gyakrabban küld egy üzenetet, hogy észre vegyem. Abba nem gondol bele, hogy észre veszem csak nem akarok vele beszélgetni? Egyrészt, mert gyávaságnak tartom a Facebook-on való ismerkedést, másrészt meg olyan szinten untat, hogy én erre nem vagyok kíváncsi. Például van egy srác mindennap rám ír, hogy hogy vagyok, de semmit nem tud írni csak faggat egyfolytában a sablon kérdéseivel látszik, hogy nem tud csajozni (de akkor minek erőlteti?) ráadásul gyerekes és csúnya is. Ti az ilyennek megmondjátok, hogy hagyjon békén vagy hagyjátok had írogasson?! Mással is volt már ilyen?

19/L



2016. júl. 26. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

szia.

igen biztos hogy volt mással is ilyen.

hol beszélgessen veled mint mondjuk facebook on hogyha máshol nem tud veled komunikálni.

csak fél megoldás hogyha nem irsz vissza.

valoszinüleg nem idegen hisz akkor normálisan nem is tud irni.

ha nem probálja meg sosem fog kiderülni az igazság.

lehet hogy nem tetszik de te tetszel neki.biztos neked is tetszik valaki de te meg nem tetszel neki.

ez egy ördögi kör.

nincs elég bátorsága hogy szemtöl szembe megmondja az érzéseit és tart az elutasitástol (valoszinüleg jogosan).

ugyan ugy neked sincs bátorságod hogy megmond nekei az őszintét.

azt igazság fáj de csak az tanint a hazugsággal ellentétben.

ha másokat el kezdenél kritizálni a tetteiért elöbb magadban keresd a hibát.

mond meg az igazad diplomatikusan.

27/F

2016. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
" nem tud csajozni....... ráadásul gyerekes és csúnya is." 'és ezt te megirtad már neki? Miért nem?
2016. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért nem? Mivel ő is embere ennyire nem akarom megbántani csak jó lenne ha valaki nem akarna ilyen szinten belemászni az életembe, gondolom másnak se tetszene. Amikor fiatalabb voltam néha én is írtam fiúknak akik tetszettek és volt, hogy elutasítottak, de ha ők elutasítottak én miért ne utasítsam el aki nem tetszik?
2016. júl. 26. 15:51
 4/17 A kérdező kommentje:
*ember bocsánat elírtam
2016. júl. 26. 15:51
 5/17 Crisopher ***** válasza:
Hát akkor a panaszkodás helyett írd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Ilyen egyszerű ez.
2016. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Ismerkedni bárhol lehet, ezt nem tiltja semmiféle etikett. Ez nem gyávaság, nyilván, a srác is inkább találkozna veled, mint, hogy FB-n írogasson, de valószínűleg FB-n látott meg, nem pedig élőben, így esélye sem volt odajönni hozzád.


Inkább az a gyerekes, hogy elbújsz, ahelyett, hogy felnőttesen, őszintén, tisztelettudóan közlöd vele, hogy ne haragudj, de nem szeretnék ismerkedni. Ne bújócskázz! Éppen ez a gyerekes.


A srác, nyilván azért ír, mert kedvel/szimpi vagy neki, szóval az a minimum, hogy a srácot tiszteletben tartva, közlöd, hogy neked mik a szándékaid. Azért tűnhet faggatásnak, mert beleestél a saját csapdádba. Ő beszélgetne, de te nem vagy kommunikatív, ezért a beszélgetés egysíkúvá vált. Persze, hogy unalmas így beszélgetni, ha nem is beszélgetsz.

És neked az miért fáj, hogy szegény srác nem tud csajozni? Akkor ő kevesebbet ér? Mindenki elkezdi valahol a csajozást, ő még ezen a szinten van. Idővel ő is jobb lesz. De attól, hogy nem tud csajozni, még simán lehet egy intelligens, kedves tisztelettudó, érzékeny, jófej srác. Lehet, hogy most éppen, nem egy jó csajozógép, de simán lehet tökéletes barátja egy lánynak. A két szerep nem ugyanaz.


Az, hogy csúnya, a te szegénységi bizonyítványod. Nem létezik csúnya ember, mindenki gyönyörű. Csak éppen, mindenkinek más az esete. Ő is az esete valakinek, meg te is. Ha megmondod, hogy nem az eseted, az nem sértő. De ehhez felnőttes hozzáállás kell.


22F

2016. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2-es!


Elég nagy tahó lehetsz élőben. Mit éreznél, ha ezt neked mondanák, hogy csúnya vagy?

2016. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam meg még neki, mert azt hittem ha nem írok vissza akkor észre veszi magát, de úgy látszik ez nem mindenkinek olyan egyértelmű :D Egyébként meg szerintem a szépség relatív fogalom persze jöhetsz azzal, hogy mindenki gyönyörű... de valld be vannak olyan emberek akikre még a legnagyobb jóindulattal sem tudod ezt mondani.
2016. júl. 26. 16:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor írd meg neki.


Akár az, akár nem, belül még lehet gyönyörűbb bárkinél.

2016. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért kell erőltetni, mert attól, hogy nem tud csajozni, vagy csúnya, reménykedhet, hogy lehet barátnője. Amúgy a kérdésedből az jön le, hogy inkább az zavar téged, hogy csúnya, nem az hogy ilyen stílusban irkál. Valahogy finoman koptasd le, ennyi.
2016. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!