Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi Jeff the Killer háttér...

Mr. Snappy23412 kérdése:

Mi Jeff the Killer háttér története?

Figyelt kérdés

Sziaztok!

Én a történetektől nem ijedek meg de ha képet is látok hozzá akkor már nagyon be vagyok tojva!:(

Épp ezért fordultam hozzátok! Ha simán az interneten kerestem volna shoz képet is ki tettek volna.

Kérlek segítsetek!


2016. júl. 27. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Tessék, kimásoltam neked két helyről is.


Volt egyszer egy Jeff nevű srác.Normálisan élt,telejesen normális fiú volt.De egy nap elköltözött.Miután letelepedtek Jeff és a bátya Liu elindultak az iskolába.Teljesen nyugisan ment minden.De egyszer csak 3 fiú támadt rájuk.A pénzüket követelték.De Jeffék nem akarták nekik odaadni.Erre a 3 srác egy bicskát vett elő, és rájuk támadtak.Na erre Jeffben felébredt a gyilkosösztön , és , hogy meg tudja magát védeni , visszatámadt.Ő nyert.Másnap Jefféknél rendőrők jelentek meg.El akarták vinni Jeffet, mert azt hitték , hogy a tegnapi ügyben ő támadt elöször.Jeff helyett Liu ment el a rendörökkel.Másnapra Jeff és a szülei egy bulira mentek.De nem számítottak arra , hogy azon a bulin ott lesz a 3 fiú is akik az imént megtámadták Jeffet, és Liut.Amikor ez kiderült akkor a 3 muki elégtételt akart venni ezért rátámadtak Jeffre.Aki hogy meg védje magát visszaütött.Az egyik gyereket pont szíven ütött , így az ettöl meghalt.Az egyik srác eltört Jeff fején egy vodkás üveget.Jeff ezért azt a fiút a falhoz csapta és a másik sárc után rohant a fürdö szobába.Rátámadt arra a fiúra is.Neki csapottak egy asztalnak ezért rájuk borult a hipo.Majd a gyerek elkezdett röhögni.

-Mi olyan vicces?-kérdezte Jeff.

-Ez!-mondta és hozzávágott Jeffhez egy öngyujtott.

Ezért Jeff elkezdett égni a hipo és a vodka miatt.Másnap a korházban ébredt.Ott voltak a szülei és a bátya, akit tegnap eleengedtek mert rájöttek , hogy nem ő a hibás (Mármint nem Jeff).Miután az orvos levette a kötést a fejérről, belenézett a tükörbe , hogy lássa az új arcát.Miután meglátta a teljesen fehér arcát.Hisztérikusan el kezdett röhögni.Este amikor már otthon voltak Jeff anyja egy sikojra lett figyelmes.Kiment a fürdöszobába.Meglátta Jeffet aki épp mosolyt vágott az arcára.

-Mi..mit csinálsz?-kérdezte az anya.

-Amikor pislogtam akkor nem láttam a gyönyörű arcomat.De ez már nem lesz így!Mivel......Leégettem a szemhélyamat!-mondta.-És.....Egy idő után már fáj a mosolygás.....Ezért így örökké mosolyoghatok!-mondta mire az anya csak megdöbbenve állt.

-Anya,....Szép vagyok?-kérdezte Jeff pschichopata vigyorral.

-I...Igen , az vagy.-mondta és lassan kihátrált a fürdöből és berohant a hálószobába.

-Drágám, hozd a pisztolyt mert....-mondta , de nem tudta befejezni , mert meglátta Jeff-et az ajtoban , kezében egy késsel.

.Anyu....Te hazudtál nekem.-mondta és rátámadt a szüleire. Megölte öket.A bátya hallotta a sikályokat , de azt hitte , hogy csak beképzeli, ezért megprobált vissza aludni.De nem tudott , mert érezte , hogy valaki figyeli.Megforult.Jeff-el találta magát szemben.Jeff a szájára tette az ujját.

-Shh....Aludj vissza.(Go the Sleep)-suttogta, és leszurta Liut.


Összefoglalva annyi hogy ez a jeff nevű gyerek új helyre költözik,mennének iskolába,amikor három srác el akarja venni a pénzüket,de amikor nem akarják odaadni,bicskát rántanak.Jeffnek elpattan a cérna,eltöri az egyik gyerek kezét,elveszi a bicskáját,két gyereket leszúr,a harmadikat úgy gyomron csapja,hogy majdnem elájul,és Jeffék elmenekülnek(a bátyjával van).Másnap a rendőrök kopogtatnak,kiderül hogy mi történik,de azt hiszik hogy Jeff támadt először.

A bátyja lejön,és azt mondja a rendőröknek hogy ő volt,Jeff helyett.A rendőrök elviszik a bátyját egy évre.

Másnapra megvannak hívva egy szülinapi bulira.

Amikor elmennek,ott találják a három srácot,akik revansot akarnak venni.

Bunyúznak,Jeffet behalyítják a konyhába.Egy teli üveg vodkát eltörnek a fején.Majd a három srác egyikére,a vezetőjükre rátámad Jeff,pont szíven üti,ami ettől leáll.Jeff fölszalad a fürdőszobába,másik két srác utána bicskával.az egyiket leuti,a másik falhoz vágja,ezzel rájuk borul a hipó,a másik srácot is leüti jeff.az utóbbi srác előránt egy gyújtót és elkezd röhögni.Jeff megkérdezi hogy min röhög.Ő azt válaszolja''ezen''

és Jeffhez vágja a gyújtót,ami ahogy hozzáér az alkoholos és a hipós testéhez,begyullad,Jeff elájul.

Kórházban ébred.

Amikor leveszik a kötést,az arca teljesen kifehéredett,az ajkai nagyon megégnek.

Amikor meglátja magát a tükörben hisztérikusan nevet.Kiderül,hogy a rendőröknek elmondták, hogy a bátyját kiengedték,mert rájöttek,hogy a három srác volt a bűnös.

Otthon az anyja arra ébred este,hogy sírás halladszik a fürdőből.Bent áll jeff,egy késsel a kezében,éppen mosolyt vág az arcára.

Megkérdezi az anyja,hogy mit csinál.Azt mondja,hogy egy idő után már fáj a mosolygás,ezért ezzel a módszerrel örökké mosolyoghat!

A szemeiről hiányzik a szemhély,és körbe fekete(azért olyan ilyesztő a szeme).

Megkérdezi anyja hogy mi történt.Azt mondta, hogy nem nézhette örökké az arcát,mert pislognia kellett,ezért kiégette a szemhéjait,így örökké tudja nézni a csodás arcát.

Az anyja kihátrál,befut a szobájába,elkezdi mondani Jeff apjának hogy hozza a pisztolyt mert....

Itt megállt,mert meglátta az ajtóban,egy késsel.

Halkan azt mondja''anyu,te hazudtál nekem...''-

ezzel rátámadt a szüleire.

A bátyja fölriadt a zajra,de azt hitte képzelődik,ezért visszafeküdt.Amikor már majdnem elaludt,furcsa érzése volt,mintha figyelnék.Amikor felnézett,már ott volt Jeff,a száját befogva,késsel a kezében,készen hogy döfjön.

Csak ennyit mondott ''SSSHHHH!!!aludj vissza!''(Go to sleep!)

2016. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez egy nagyon részletes és hasznos válasz volt!
2016. júl. 28. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!