Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy hadjon békén?

Figyelt kérdés

Facebookon ismertem meg egy fiút. Egész nap írkál nekem, ami már nagyon idegesítő. Sokszor bókol is, szóval biztos azért ír ennyiszer mert tetszem neki. Már iszonyatosan unalmas, viszont nem szeretném megbántani, hanem rendesen megírni neki, hogy jobb lenne nekem, ha csak pár naponta beszélnénk. Viszont azt sem akarom csinálni, hogy nem válaszolok az üzeneteire.

Nincs ötletem, hogy hogyan lehetne úgy a tudtára adni, hogy ne sértődjön meg. Ti hogyan tennétek?


2016. júl. 29. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a fránya női logika..

Még is hogy jöjjön rá magától, hogy ha nem írod le neki?

Úgy adhatnád tudtára, hogy ritkábban válaszolsz, nagy időkülönbség két üzenetváltás között vagy simán tudatod vele, hogy nem fog összejönni. Ha megsértődik, majd megbékél, ettől nem fog még eret vágni. És lehet abba is hagyja, ha fogja tudni, hogy úgy sincs semmi esélyed, megspórolhat rengeted időt.

2016. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gy-vel.
2016. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már írtam neki, hogy nem lehet köztünk semmi, de tovább küldözgeti az üzeneteket, mert "nagyon szimpatikus vagyok neki".
2016. júl. 29. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy a hadjával vonuljon más csatamezőkre.


Egyébként csak annyi, hogy köszönj el tőle, aztán töröld + tiltsd. Ennyi.

2016. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tippem van, amit velem is megtett 3 fiú eddig az évek alatt:

Ha ír neked, elolvasod, de nem válaszolsz. Soha. Semikor. Még akkor se, ha megkérdezik mi a gond.

2016. júl. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!