Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elfelejtettem a nagyfaterom...

Elfelejtettem a nagyfaterom szülinapját, ami két hete volt. Hogyan lehet ezt jóvá tenni?

Figyelt kérdés
Igazából senkinek sem tudom a születésnapjait, névnapjait észben tartani, a mindennapokban egy csomó más dolog elvonja a figyelmemet. (A saját névnapomról is többször megfeledkeztem már.) Előfordult már korábban is, hogy a papáé kimaradt, és hát eléggé bedurcázott. Most is erre számítok, viszont a kínosságot minimalizálni szeretném valahogy.
2016. aug. 3. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Odaállsz elé, papa nagyon szeretlek, de tudod milyen vagyok, mindig elfelejtem a dátumokat, boldog szülinapot, ne haragudj, hogy elkéstem!


Szüleid ilyenkor miért nem szólnak? Nem szoktatok beszélni a családban, hogy hamarosan lesz x szülinapja, névnapja?

2016. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szüleimmel nem élek egy háztartásban, (meg hát ők sem élnek már együtt) és szerintem azért nem szólnak, mert alapértelmezésnek veszik, hogy felköszöntöttem a papát.. De igen, örülnèk ha szólnának, mert fel ishiába írom mindenfelé, ha utána meg nem nézem. :D
2016. aug. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!