Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen lehet ismerkedni...

Egyetemen lehet ismerkedni gazdagokal vagy esetleg "celebkedni"? ( nem egyetemen)

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem a facebook adatlapokat oda jutok,hogy a korosztályom vagy körüliek 22-25 év körüliek. Vagy egyetemre járnak vagy celeb ismerősükvan nem a rajongói oldalra gondolok.. Vagy olyan ismerőseik vannak akik barátok köztben éjjel nappal budapestben vagy édes életben szerepeltek.. Esetleg modell ismerőseikvannak. Aztán egy bárban dolgoznak mixerként vagy pultos..mindegy

Fogták magukat azt elmentek ilyen castingra?

A facebookjuk alapján tök lazának tünnek a napjaik,nekem meg a 8 órás munka ugyérzem teljesen kimeriti és örülök ha mást nem kell csinálni.


Sokszor szeretnék olyasmi életet mint az övék talán jól kereső vagy gazdag családból vannak..de úgy érzem nem birnám a vendéglátói munkát nem erzem magam lelkileg teljesen jol,hogy tudjam vágni a jofejet az embereknek..

Vagy éppen buliznak utaznak..amig nekik szines életük van én 22 évesen dolgozom és szürke életem van..néha kivánom azt a pörgést utána örülök,hogy nyugodt(?!) életem van..haza jóvök és minden rendben.

Tökre úgy érzem egyszerre több dolgot nem tudok csinálni és valahogy a munkát nem hagynám csak ott..de jó lenne kitörni az egyhangu létből 22 évesen. Talan ha budapestinek születtem volna mnden más lenne vagy ha csak lenne karrierem. Egymást ütik a szavak de nem hiányzik az ismertség az ország előtti önégetés, de egyszóval a sok pénz ami vonz vagy jó lenne.


2016. aug. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
te szellemi toprongy...
2016. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2016. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
értelmes kérdés kiírásához is kellene egy kis ésszel rendelkezni...
2016. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs válasz. Sebaj. Költői kérdés volt.
2016. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!