Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ne legyek feszült...

Hogyan ne legyek feszült idegen emberek társaságában?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen ismerkedek másokkal, nagyon zárkózott vagyok. Mostanában csak a közeli barátokkal és ismerősökkel találkoztam, mióta a nyáriszünet tart.

Nemsokára sulikezdés (új iskolában) és dolgozni is elkezdek egy olyan helyen ahol kb 30 emberrel leszek összezárva és fontos a kommunikáció.

Régebben ennyire nem éreztem magam rosszul, de a héten bementem a munkával kapcsolatos dolgokat aláírni és szinte remegtem, pedig kedvesek voltak.. félek hogy emiatt a munka is rossz lenne.. szinte rettegek tőle.

Hogyan lehetnék egy kicsit bátrabb, határozottabb ilyen téren? Mit kezdjek a helyzettel? (húsz évesen)


2016. aug. 12. 18:00
 1/2 anonim válasza:
Semmi okos nincs a félelemre az új sulidban. Az évfolyamodban valószínűleg senki sem fogja ismerni a másikat szóval nincs okod kellemetlennek érezned a helyzetet. Ha kicsit is barátságos vagy akkor nem lesz baj. Meselj magamról minnél többet szólj nyugodtan hozzá bármilyen témához főleg ha értesz hozzá azt látni fogják és később keresni fogják a társaságodat mert adnak a véleményedre. Gondolom észre is vetted hogy nem is nagyon beszélnek pont ezért mert nem ismernek igazán. És ebből is érezhet ez a félelem. De ha nincs igazam az csak jó. Nem tudod leküzdeni egyik napról a másikra de kitartás nem kell félni!! Csak beszélj nyitottan és akár miről!! Vannak normális emberek, te is az vagy!!
2016. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyal egy centest
2016. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!