Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néha úgy érzem lenéznek az...

Néha úgy érzem lenéznek az emberek, miért?

Figyelt kérdés

Párszor úgy érzem lenéznek az emberek, miért?

Egy szocializálódó, nem túl szép, de humoros lány vagyok. Fiús érdeklődési köröm van és fiús viselkedésem, ezért lány barátaim nincsenek, nem tudom velük megtalálni a közös hangot. Kívűl hülyéskedő- de belül komoly vagyok-bár nem veszek semmit sem komolyan, ebből következik az, hogy lusta is vagyok. Jól tanulok, az átlagnál jobban élünk. Alapjában véve egy kicsit bunkó és nagyképű vagyok, (nem az anyagi háttér miatt, ilyen a személyiségem), de általában ok nélkül senkit nem sértegetek vagy zaklatok. Másokat amúgy ez annyira nem zavar, mert a körülöttem lévők nem annyira érzékenyek. Mégis lenézve érzem magam, akkor is, ha nevetnek vagy beszélgetnek velem. Miért?

Mert fiús vagyok? (Kinézetre nem igazán.) Mert néha tapintatlan vagyok? Mert jól tanulok? Mert jobban élünk? Mert sokat is gépezek? Vagy csak beképzelem?


2016. aug. 13. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, miben nyilvánul meg a lenézés? Téma, hangnem, gesztusok?


Van egyáltalán olyan ismerősöd, akinél úgy érzed, hogy nem néz le? És ha igen, akkor az ő cselekedetei miben különböznek azokétól akiknél úgy érzed lenéznek?


Magadról sok mindent leírtál de csak az alapján meg nem lehet megítélni.

2016. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Elég furcsa.

Mit jelent az, hogy: "Egy szocializálódó, nem túl szép, de humoros lány vagyok." Te magad látod ilyennek magad? Nem szép, de vicces. De mi az, hogy szocializálódó vagy? Mert, ha ilyen nagy okosakat mondasz baráti köreidben, akkor ne csodálkozz, ha lenézőnek érzed a reakciójukat. Bunkónak és nagyképűnek írod le magad. Nem lehet, hogy te vagy a lenéző, és a környezeted csak viszont reagál rád így?

2016. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyarazatodban ott is van a valasz. Bunko es nagykepu vagy. Ezenkivul 3x is leirtad, hogy jol eltek. Ha ennyiszer dorgolod a beszelgetopartnered orra ala par mondaton belul, ne csodalkozz, hogy meg ellenszenvesebb leszel a szemeben. Az szinten nagyon rossz tulajdonsag, hogy semmit nem birsz komolyan venni.
2016. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban azt gondolom, hogy azért néznek le, mert bunkó vagy. Nem vagy kedves az emberekkel és taszító a személyiséged. Nyilván azt érzik a körülötted lévő emberek, hogy ez nem direkt van, ezért nem akarnak megbántani azzal, hogy lebunkóznak meg szivatnak ahogyan a bunkókat szokták. Szerintem elsőként próbálj meg egy picit lányosabb lenni9, mivel egészséges esetben egy lány inkább lányként érezhetné jól magát, ha csak nem ő maga is a lányokhoz vonzódik. Olvass lányoknak való könyveket, próbáld ellesni a többi lánytól hogyan kerülhetnél közelebb önmagadhoz.
2016. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Így vagyok önmagam, de köszi.
2016. aug. 13. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit es persze megertjuk. De akkor te is fogadd el, hogy mas emberek az ilyesmit nem toleraljak. Ok meg igy onmaguk. Ennyi.

Egyebkent egy kerdesre meg valaszolnal?

"Altalaban ok nelkul senkit nem sertegetek vagy zaklatok"

ALTALABAN. Szoval azert neha beficcen egy-egy ok nelkuli bantalmazas, mert eppen unatkozol? Ne csodalkozz, hogy meg jobban utalnak.

2016. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább azt úgy értettem, hogy amikor van okom rá és bunkózok általában túlzásba viszem
2016. aug. 13. 23:33
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem röviden:

Te magad is érzed, hogy valami nem jó, valami nem stimmel, valamiért nem úgy működnek az emberi kapcsolataid, ahogyan szeretnéd.

Ha érzed, tégy valamit magaddal. Változtass a viselkedési szokásaidon, változtass a kommunikáción!

Olvass sokat, minden témakörben, fejleszd a személyiségedet! Nyírd ki a régi énedet, és alkosd meg azt az embert, aki szeretnél lenni, és akkor önmagadra találsz. Onnan pedig békés leszel...

2016. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem magammal semmi bajom, szeretem a személyiségem pont ezért nem értem miért érzem azt hogy lenéznek
2016. aug. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!