Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért fél mindenki a visszautas...

Mért fél mindenki a visszautasítástól? Mért félnek attól az emberek hogy nem találnak jobbat szebbet?

Figyelt kérdés
Mért félnek a lányok/fiúk megszólítani azt a személyt aki tetszik nekik?Mért olyan nagy tragédia ha valaki kosarat kap egy fiútól/lánytól?Mért félnek kilépni az emberek egy rossz kapcsolatból és mért félnek attól h ha szakítanak a párjukkal nem találhatnak jobbat?Én úgy gondolom h minden ember pótolható.Mindenkinél van jobb,szebb okosabb.Szerintem a fiúk is és a lányok is olyanok mind a vonat egyik járatot le késed utána mindig jön a következő lehet h késéssel de előbb utóbb jön ha meg mégse akkor jön busz ,mehetsz stoppal,taxival.Ezt úgy értem h mi van akkor ha ennek a srácnak/lánynak nem kellesz le van ejtve majd kellesz másnak.Szakítasz velem na és nagy cucc volt előtted is pasim meg lesz utánad is.Mért nem tudjátok így fel fogni a visszautasítást meg a szakítást?Sokkal könnyebb lenne az élet ha lazára vennék az emberek a dolgokat és nem csinálnának egy vissza utasításból vagy egy szakításból ekkora ügyet.

2016. aug. 16. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szakítottál már valakivel?Utasítottak már vissza?Mert a stílusodon nem ez látszik 😒
2016. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz! Senki sem pótolható. Azt aláírom,hogy találhatsz egy jobb /szebb /okosabb embert az aktuális párodtól,de ugyanolyant nem találsz,bárhol keresgélsz is. Ugyanazok a hibák és szépséget nem leled meg más emberben. És ez a jó az emberekben. Platón- ideák világa? :D


Figyelj ,gyermekem. Itt nem arról van szó,hogy nem találsz valaki mást. Az ember az érzelmektől fél. Nem konkrétan a kikosarazástól,hanem az abban rejlő lényegtől= Fájdalom ,megaláztatás etc.

És ettől félnek az emberek.


Mondd,te már voltál szerelmes? Szánom ezt a mentalitást.

2016. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
párodnál*
2016. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hibákat* Hagyjuk a francba,mindent elírtam. A lényeg kivehető . Sorry
2016. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem így fogjuk fel a szakítást, mert az ember nem egy eldobható kellék, amiből lehet újat venni. Ugyanolyan ember nincs. Lehet hogy találsz szebbet vagy jobbat, de ugyanolyat nem... Majd ha szerelmes leszel és kikosaraznak vagy szakítanak veled akkor megtudod hogy milyen érzés... Ha valaki úgy fogja fel ahogy leírtad, annál valami probléma van.
2016. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Neked eddig hány kapcsolatod volt, ha megkérdezhetem?
2016. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha elūtnek ezek, akkor nincs mód màsikra szàllni.
2016. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mas emberek miert viselkednek is annak konnyu utana nezni, igy fejlodott ki az emberi faj utana pedig a tarsadalom.


Hogy te miert nem erted ezt meg:

Nulla erzelmi intelligenciad van, valoszinuleg erzelmileg serult vagy.

2016. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező beszélgetsz valakivel és megkérdezed tőle Hogy mit szólna hozzá ha szeretnél vele...

Ha nemet mond Után mit csinálsz?

Mert én otthagyom az illetőt...

2016. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A legelső válaszadónak igen szakítottak már velem,hagytak magamra babával a hasamba is.Sőt én mindenhol csak vissza utasítást kaptam.Számomra az a furcsa ha valahol pozitív vissza jelzést kapok.A vissza utasítás sorozata már a születésemnél kezdődött azzal h intézetbe hajítottak és a mai napig tart az állásinterjúknál ahonnan 3 perc alatt kiraknak és le ráznak azzal h majd értesítjük telefonon.
2016. aug. 16. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!