Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudjak megnyílni?

Hogy tudjak megnyílni?

Figyelt kérdés

Idén kerülök egy új osztályhoz (középsuliba), ami nekem nagyon nehéz lesz, mert itthon azok voltak 8.-ig (azaz 15 évet) az osztálytársaim, akikkel még a napközi előtt megismerkedtem.

Szeretném újrakezdeni az egészet. Jobban kinyílni, és nem csak az osztály szélén ülő sötétlány lenni.

A helyzet az, hogyha más városba megyek, és tudom, hogy olyan személyekkel vagyok, akikkel soha többé nem találkozok, akkor jófej tudok lenni, és nyílt, szenvedélyes, mert tudom, hogyha elrontom a bemutatkozást, akkor úgyis aznap lelépek, és soha többé nem látom őket. De még nem volt olyan, hogy ilyenkor rossz hatást keltettem volna.

Viszont, mikor tudom, hogy össze leszek egy társasággal zárva 1 hetet (pl. táborok), vagy mondjuk 4 évet (középsuli), akkor nem merek barátkozni.

Mit tegyek? Hamarosan lesz a gólyatábor, és nem szeretném elpazarolni.


2016. aug. 17. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mint mondtad sosem tettél rossz hatást senkire ha megnyíltál. Szóval légy önmagad és úgy tetszeni fogsz az embereknek ha nem akkor meg az ő bajuk. Ha szeretnek olyannak szeressenek amilyen vagy. Ennyi
2016. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!