Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cigány csajjal való ismerkedés...

Cigány csajjal való ismerkedést, haverkodást mennyire lehet úgymond "megjárni"?

Figyelt kérdés

Vannak idősebb cigány ismerősök, meg pár haver. A tapasztalataim alapján nem tudok rosszat mondani róluk, meg általánosságban a mindegyikkel kijövök két mondat után, aki nem szadista késes.

Csaj terén ezidáig nem volt ismeretségi körben hozzám való korombeli, így vakon tapogatózok.

Melóhelyen dolgozik Ő is, aranyos, kis kedves közvetlen, mosolygós pár méterre vagyunk egymástól munkaidőben és mindig valamelyikőnk vet némi pillantást a másikra amit kis vigyor is követ :)


Megtaláltam facen és arra nem számítottam hogy pont olyan család veszi körül, akik tipikusan nekem jönnének ha valami nem úgy alakul. Az apja pl olyan kommentet írt az öccsével lévő képükhöz hogy "Szopjam ki a f___odat életem"


Tehát így nem igazán merek jobban belemerülni mert látszat lehet csal


2016. aug. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egy cigány lányt ismerek csak, aki valamilyen szinten normális volt és jól is nézett ki, de benne is oltárit csalódtam. Jó, nem fajtajellegű dolgokat művelt, csak olyan volt, mint kb. az összes többi vele egykorú.


Fűvel fával... Ezt leszámítva értelmes volt és kedves, aranyos.

2016. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

:D

"Mutasd a barátaid es meg mondom ki vagy te"

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Ha az ismerősei ilyenek ő is ilyen.

Ha nem lenne olyan nem foglalkozna velük.

Ismerd meg és kiderül.

2016. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet normális a csaj, de a családja úgy is beleszólna a kapcsolatba
2016. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
juuuuj ,😂😂😂 cigó az cigó,majd téged is szopogat a kan.
2016. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
A cigóval mindig együtt jár a pereputty.
2016. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyilvan ha osze is jonel vele,nyilvan jone az apja,mert feltii :)) ez mindenkinel igy van. egy lanyt nagyon konyen kihasznalhat egy ferfi es azt csak a csalad latya meg a lany altalaban nem :/ ezert "jon a ciganyal a pereputty" :))
2016. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
neema mi az hogy AntiCi most veszem csak eszre :D hogy lehet igy elnevezni magad? hahaha reszvetem am teged biztos nagy serelmek ertek kiskorodban de ez nm megoldas ;) h a devla vigyen eel ;)
2016. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!