Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék megnyílni az...

Hogyan tudnék megnyílni az emberek előtt?

Figyelt kérdés
Szóval az osztálytársaim és mindenki pár ember kivételével úgy gondolja, hogy én egy "kedves" ember vagyok, és csendes, meg félénk, szóval tudjátok.. Én vagyok a "csendes". Viszont én igazából egy nagy idióta vagyok, aki egyszerűen annyira izgatott lesz, ha egy nem közeli barátja, (akivel amúgy szívesen beszélgetne és jóban lenne vele) beszélgetést kezdeményez vele, hogy hirtelen elszáll minden szó a nyelvéről. Mert egyébként általában be sem áll a szája, főleg pl évzáró vagy valamilyen verseny után az első embernek mindenfélét összebeszél aki szembejön. De ha egyszerűen csak valaki beszélgetést kezdeményez velem, akkor nem jönnek a szavak ezért hamar továbbáll a beszélgetést kezdeményező. és az a legrosszabb, hogy pár perc múlva hirtelen beugrik, hogy mit kellett volna inkább mondanom.. Szóval ha valaki, aki hasonló problémával küzdött, küzdik, legyőzte, vagy szimplán csak tudja, hogy mit kell ezellen tenni, az könyörgöm segítsen, mert már csak ez az évem van, hogy összebarátkozzak és beilleszkedjek az osztályba. mert már csak egy évem van az általánosból és úgy érzem egész életemben bánni fogom, ha nem cselekszem.

2016. aug. 18. 00:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy én fogalmaztam volna ennyire rosszul, és nem lehetett leszűrni abból, amit írtam, de pont az a problémám, hogy nem tudok beszélni normálisan az emberekkel. Amit a rengeteg beszélésre mondtam, azt úgy értettem, hogy elmesélem anyámnak, hogy mi volt, és nem értem, hogy milyen jogon mondasz ilyeneket másokra. Én úgy tudtam, ez egy olyan oldal, ahol az emberek segítenek mások problémáin, nem pedig leszólják.
2016. aug. 18. 01:11
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen megnyílok, erre leszólnak.. csodálod, hogy problémáim vannak?
2016. aug. 18. 01:14
 3/4 anonim válasza:
szia! régen én is ilyen voltam... figyelj szerintem ha már csak 1 éved van az általánosból akkor azt bírd ki és majd a középsulira vagy ahova mész tovább oda tartogasd a változást én mai napig olyan problémával küzdök hogy nem tudok hirtelen jó beszólásokat mondani ha vitába keveredem de néha azért sikerülj az a lényeg hogy ne agyalj sokat ha kérdeznek válaszolj sugározz magabiztosságot és lehetőleg értelmes választ próbálj adni különben hülyének néznek... pl en most egy gyárban dolgozok nem ismerek jóformán ott senkit de aki beszélgetést kezdeményez velem azzal 10 perc alatt összespanolok az a lényeg hogy ha mondanak neked valamit akkor válaszolj rá mindenképp mondd el a véleményed az adott témáról válaszolj a kérdésekre ha esetleg tolakodó vagy indiszkrét kérdést tesznek fel arra mond azt hogy magánügy ennyi kb :)remélem segítettem ha bármi kérdésed van írj nyugodtan
2016. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Megpróbálok majd a középiskolára megváltozni! Lehet, hogy ott majd több önbizalommal tudok újrakezdeni mindent! :))
2016. aug. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!