Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiuk/Lanyok! Mit gondoltok...

Fiuk/Lanyok! Mit gondoltok errol, illetve mit csinalnatok, ha egy tobb mint egy eves kapcsolatban a parotok egy olyan ember félmeztelen kepeit lajkolna, akivel regebben ossze akart jonni?

Figyelt kérdés
(Ekezetek miatt elnezest)

2016. aug. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván van benne valami direktség, hiszen úgy csinálja, hogy te is lásd. Egyébként nem érdekelne, ugyanezt csinálnám én is neki, megcsalni úgy se fog, ha szeret. Ha nem igen, tegyél úgy, mintha nem érdekelne.
2016. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én eléggé féltékeny tipus vagyok, szóval eléggé kiborulnék emiatt. Mondjuk attól függ, milyen viszonyban lennének, illetve milyen körülmények között készült a kép. Ha mondjuk jóban van az illetővel és pl. egy nyaraláson készült fürdőruhás képét lájkolja, az nem gáz végül is, ezen még túl tenném magam és nem feltétlenül gondolnék rosszra.

De ha egy qrva fehérneműs, s3ggmutogatós, pucsitós képeiről lenne szó, megkérdezném tőle, miért jelöl be egyáltalán ilyeneket ismerősnek?..

2016. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!