Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez helyénvaló?...

Szerintetek ez helyénvaló? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés

Először is gondban voltam, hogy milyen kategóriába tegyem fel a kérdést, ezt találtam a legközelebb állónak.

Szóval naponta többször megyek el játszóterek mellet, és feltűnt valami. Ha a kisgyerekre rájön a kisebbik szükség, a szüleik, nagyszüleik, kísérőik csak egyszerűen félreállítják és szépen megpisiltetik. Ilyenkor arra gondolok, ha felnőtt létemre én is a parkban vagy a játszótéren pisilnék, szinte holtbiztos, hogy megbüntetne a rendőrség. A gyerekek talán kristályvizet pisilnek vagy mi? Nekik miért nézik el, amit a felnőtteknek nem? Persze kisgyerekek, nem bírják annyit, de akkor sem találom helyénvalónak, hogy közterületen gyerekeket pisiltessenek.

Kinek mi a véleménye erről?



2016. aug. 26. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem a belőlük kijött pisi miatt büntet a rendőrség. Hanem mert egy kis gyerekkel a szüleik nem fognak óránként felrohanni a harmadikra, hogy pisiljen, ráadásul nem is zavar senkit sem a látványa, hiszen egy babáról van szó, aki még igazán futni sem tud. Míg egy felnőtt embert így látni sokkal visszataszítóbb, ráadásul akármikor tud pisilni otthon is, és vissza is tudja tartani, mait egy kis gyerek nehezebben visel.
2016. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekeknél magasabb az erkölcsi tolerancia nyilván. Velük nem is tudod visszatartatni, és egészségtelen is volna, míg a felnőtt attól felnőtt, hogy otthon elintézi, nem iszik játszásiból félpercenként, és nem nyüszög, ha meglátja a másik felnőttet pisilni a bokorba, hogy neki is kell.A gyermekeknél a pimpli vagy a sunci nem szemérem-kérdés, míg egy felnőttnél kiveri... a biztosítékot a dolog.
2016. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Közszeméremsértés, azért büntetik. Olyat csak felnőtt tud elkövetni, gyerek nem.


És a kutyák hugyozása nem zavar? Azok egész életükben odacsinálnak mindenhova, a gyerekek meg csak pár éven keresztül (mert előtte pelenkások, utána meg már szobatiszták).

2016. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!