Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szabad tömegben cigarettázni?

Szabad tömegben cigarettázni?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van abból, hogy elmegyek egy koncertre szórakozni, és mások büdös cigarettafüstjét kell szagolnom, sőt néhány bunkóbb még a ruhát is kiégeti vele. Én megértem, hogy neki szükséglete, de esetleg valaki aki tüdőbajban szenved nem biztos, hogy mások füstjét kéne szagolnia.. akkor menjenek ki a tömegből. És nem válasz erre az, hogy ha zavar ne menj bulizni:D Szóval nincs erre valami törvény vagy valami?:)

#szórakozás #Cigaetta
2016. aug. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Önmagában a tömegben cigizés nincs megtiltva, helyszínekhez van kötve a tilalom.
2016. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Varga Péte4 ***** válasza:

Tessék!

[link] [link]

2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen tömeg.

Ha nagyon zsúfolt, akkor nem illik, hiszen nagy esélye van, hogy máshoz hozzáér, megégeti.

De ha lazán vannak, akkor szerintem simán, ha nem tiltja ezt semmi, hiszen akkor a füst is elszáll, nem a másikra fújja, eloszlik a levegőben.

2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Erre nincs szabály 2 választásod van 1:nem mész bulizni és nem szagolod a füstöt

2:mész és szagolod a füstöt

2016. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. aug. 28. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!