Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Ez nagyon gáz?

Mit csináljak? Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Ma volt az első nap a suliban, nekem a legelső a gimnáziumban. Mivel van mégegy ugyanolyan nevű lány mint én ezért ki akartam taláni valami becenevet (tudom,tudom a becemévnek a lényege hogy valamilyen tulajdonságod, kinézeted alapján rád ragad valamilyen név de van olyan változata is, amikor a megkülömböztethetőségért adják.)


Úgy mutatkoztam be ah osztály előtt hogy "sziasztok xy vagyok,x helyröl jöttm, hívjatok bögrének.


Tudom nagyon gáz vagyok és heti vagy napi rendszerességgel égetem magam de úgy hogy észre sem veszem.

Most meg hirtelen nem mondthatom azt hogy mégse hívjatok így. Mit csináljak? Lehet hogy elfelejtik majd?



#iskola #ciki #tudom gáz vagyok
2016. szept. 1. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mennyi helyesírási hiba! Bocsi! :D
2016. szept. 1. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez nagyon vicces. 😂😂

Amúgy nem hiszem hogy rádragadna.

2016. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom :DD
2016. szept. 1. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába találsz ki magadnak becenevet, az esetek nagyobb százalékában úgy is azt használjak az emberek, amit nem te választottál. Meg a becenevet is szerintem mások akasztják rád, nem te saját magadra.

Amúgy meg simán abbahagyhattad volna azután miután elmondtad, hogy honnal jöttél. Így beégetted magad, de jópofa volt, majd évekkel ezután fogtok ezen nevetgélni és nosztalgiázgatni.

2016. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

XD

Fekdobtad a napomat.


Nem hinnem, hogy radragad. Es szerintem nem is olyan kinos. Inkabb vicces. :)

2016. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2016. szept. 1. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!