Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Rendesen félek lemenni bárkivel is (legyen az barát, barátnő, anyukám, mamám stb.) az utcára, vagy az iskolában is szégyellem magam, (ill. nem szégyellem, mert én nagyon jól érzem magam a bőrömben), mivel nem vagyok valami túlsúlyos. Kb. 2-3 naponta meghallom, pláne hogy most tele van a városunk bunkó feketékkel (ezzel nem célom senkit sem megbántani) hogy cérna lábak, gizda, stb. De tényleg, bárhová megyek valakivel, ettől rettegek hogy ki fog beégetni azelőtt a személy előtt aki velem van. Padon ülve, sétálva, az iskolában órára menés közben, pizzázóban, cukrászdában, plázában, bárhol.

Ez normális lenne hogy ennyire szorongok? Valamint, szerintetek normális ez az egész, hogy bárkit lehordunk csak azért, mert egy kicsit vékonyabb az átlagnál, de akár itt lehetne pl. a túlsúly is.


2016. szept. 8. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így érzed jól magad akkor ne foglalkozz vele, ha túlsúlyos lennél akkor nem csak megszólnának de annak egészségügyi kockázatai is lenn

é6nek de bocsi nem ez volt a kérdés. Én jobbat nemtudok mondani nefoglalkozz mások véleményével, ha mégis nagyon zavar próbálj meg hízni, de sajnos van akinél genetikailag nem sikerül. Próbálj esetleg ki valamilyen étvágyfokozót, bár ezekhez nemértek de a többi válaszoló hátha ajánl valamit.

2016. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normalis, ha vki meglat egy masik embert es rogton ezt mondja. Es aterzem a helyaetedet, bar az enyem egy kicsit mas, mert en tok alacsiny vagyok, raadasul 5 evvel fiatalabbnak hisznek, ami jo lenne ha pl 25 lenne, de nem most, 14 evesen. (elso nap a suliban, amikor a baratnommel voltam, azt hittek h a cuki hugocskaja beikiserte ot a suliba...) en utalom h ilyen alacsony vagyok, es ez szrntm foleg azert van, mert az emberek mindig megemlitik, egy srac bokacirkalonak hivott. Oke beha engem is zavarna h pl nem erek fel vmit vagy mittomen, de minden az emberek miatt van, mert lehet h nem mindig szanjak annak de egy csomoszor bunkoznak, es egyszeruenbkeptelebek belegondolni a helyzetunkbe, mert ok szerencsesen szulettek, akik nem tul vekonyak. Es nem birjak felfogni h mindig, mindenhol ezt hallod, orokke mashogy fognak rad nezni. Bocsi, h nem tudtalak felviditani de en igy latom, es ez ben miattunk van, mert yacdak nemvagy anorexias akkor egualtalan nem te tehetsz rola, megis te szivod meg.
2016. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás, jól érzem magam, modellkedés miatt vagyok vékony. Betegeskedni sem szoktam. Valóban jó lenne ha feljönne rám 5 kg pl., de nem megy!:( Genetikai okok miatt... akármit eszek.

2 #-es: 14 évesen tuti fogsz nőni. :)

2016. szept. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!