Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Újra kéne programozni az...

Újra kéne programozni az életemet. Mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Sokáig az időm nagy részét elfoglalta a tanulás, munka, egyéb kötelező jellegű feladatok. Ezt úgy kell érteni, hogy gyakorta nyolctól éjszakába nyúlóan iskolai, munkahelyi dolgokat csináltam. Utána olyan apróságokon kívül, mint olvasás, vagy egy film, már nem volt energiám, sem igényem. Viszont most rengeteg időm felszabadult, és hirtelen azt sem tudom, mihez kezdjek magammal. Kevés barátom van, és ők sem igazán a spontaneitásukról híresek. Van valakinek ötlete, tanácsa, hogy milyen hobbival, közösségi tevékenységgel tudnám feldobni a hétköznapjaimat, és lenne lehetőségem új embereket megismerni? Valahogy ki szeretném színezni az életemet:)

2016. szept. 8. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne hogy került a keresőszavak közé a szex.. :D
2016. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha egyetemista vagy esetleg, vannak sportkörök, ha szereted az animéket, vannak conok, tanulj zenélni, keress hozzád hasonló zenészeket, iratkozz be vmi kurzusra, ahol megismerhetsz embereket, vagy csak szimplán menj el egy sportklubba :)

18/F

2016. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
C#
2016. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19:49, áhhh a C# túl bonyolult. Inkább Pascalban :D


program szar;

uses crt;

begin


Tovább nem tudom :DDDD


Na, de viccet félretéve, olyan hobbit válassz mindenképpen amiből profitálni is tudsz, és akár pénzt is kereshetsz! Ilyesmi lehet pl. a grafikázás kitanulása, vagy a 3D-modellezés. Jó modellezőre ISZONYATOSAN nagy a kereslet,és otthonról is tudsz dolgozni vele. Esetleg írhatsz valami királyos könyvet, rajzolhatsz valami humoros kis képregényt mondjuk - ha lenne rá időm, én tuti ezt tenném :)))))) Esetleg ha van elég fantáziád, zenét is szerezhetsz, jó zeneszerző manapság ritka mint a fehér Zorró. Én is azért kezdtem el, és hasznomra vált, mert nem kell a kerrádiók langymeleg fosát hallgatnom, ha jó zenét akarok, megcsinálom magamnak :)

2016. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hasonló a helyzet velem is. Annyi a különbség, hogy én többnyire le tudom magam foglalni egyedül. Csak most már inkább társaságra vágynék, beszélgetésekre, kimozdulni barátokkal, haverokkal valamerre. Emberek vannak körülöttem, de sajnos nagyon felszínes a kapcsolatom mindenkivel, még azokkal is akikkel amúgy jófejnek tartjuk egymást. Mindenkinek megvannak a maga dolgai, sokaknak már van komolyabb magánélete és valamennyire meg is értem őket.

Ha társaságra vágysz és van kedved rám írhatsz.


Ha hobbi kell, akkor tudom javasolni, hogy kezdj el sportolni valamit, akár kezdj el valami csoportos edzést. Attól is függ, hogy mik azok a dolgok, amik érdekelnek :)

2016. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emmadirectioner válasza:

Egy ilyen helyzetben elég nehéz valami újat elkezdeni hiszen elég hosszú időn át volt egy szokott rendszer az életedben..

Kezdésnek azt tanácsolnám hogy kezdj el olyan dolgokat kipróbálni amiket mindig is szerettél volna de az idő hiány miatt nem tudtál ha nincsenek ilyen dolgok akkor keres valami olyan szabadidős tevékenységet ami téged jellemez ha lehet akkor ne valami egyedül is csinálható dolog mert így sosem tudsz ismerkedni.

Nem kell rögtön nagy dolgokra gondolni elmehetsz egy kondi terembe is ha fiú ha lány vagy akkor sem rossz egy kis mozgás az ilyen helyeken is lehet ismerkedni.

Vagy ha nagyon nem ilyen típus vagy fent azt írtad hogy szeretsz olvasni.. esetleg menny el egy kávézóba és olvas ott (ha nem zavar a hang) ez is egy hasznos cselekvés lehet ismerkedéshez hiszen emberek vesznek körül.

Vagy pl menny el olyan eseményekre ami téged is érdekel akár kulturális akár más ott nagy a valószínűsége hogy hasonló személyiségeket fogsz találni mint te vagy.

Remélem segítettem

2016. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!