Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debreceniek! Holnap ki megy a...

Debreceniek! Holnap ki megy a Fórumba/Plázába? Mennyire sokszor jártok ezekre a helyekre? Miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem havergyüjtő oldal meg ilyenek, de itt szinte biztos vagyok abban, hogy találok valami picit is normális emberkét:):)


14L



2016. szept. 8. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nem fogsz találni normális emberkét, hidd el. Barátaiddal mi a helyzet, ők nem járnak el veled?
2016. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érnek rá, meg amúgy sem igazán járkálnak ilyen helyekre :/
2016. szept. 8. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha most lettél kilencedikes, akkor nem hiszem, hogy nem tudnál megismerni valaki olyat az osztályból, aki elmegy veled a kfc-be, vagy nézelődni a New Yorkerben meg a ruhaboltokban:))


Viszont hidd el, itt csak pedokat találsz, meg kanos kisfiúkat.

2016. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nyolcadikos vagy, akkor meg várd meg a következő évet:)
2016. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos vagyok:) hát az fix, hogy nem fogok egy évet várni, nem az, hogy annyira mászkálhatnékom lenne, csak nem akartam egyedül menni...:(
2016. szept. 8. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz elmenni ennyire?
2016. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként, tegnap előtt pont én is voltam, teljesen egyedül. Szóval nem nagy cucc. Vettem 1 fülest, leültem wifiztem egy kicsit:)

El lehet lenni egyedül is, főleg ha szereted a zenét, és szeretsz olvasni.

2016. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megyek
2016. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!