Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom tovább! Hogyan...

Nem bírom tovább! Hogyan mondjak le egy esküvőt?

Figyelt kérdés

Közeli rokonnak lesz.nincs párom és ezért sem akarok menni meg az anyai ágáról lévő családtagjaival sincs kedvem jópofizni igazából nem is ismerjük egymást csak ha nagy ritkán látjuk egymást..

Vihetek párt ha akarok azt mondták,de nem akarok magyarázkodni,hogy ki ő mi ő.. Tudom a menyaszonnal foglalkozik mindenki, de nem folyamatosan a legközelebbi családtagjaim előtt nem akarom bemutatni ..

A templomi ceremóniára még elmegyek,de az utána tartandóra nem. Amikor utoljára 2008-ban voltam esküvőn végig ültem az egészet,unalmas volt es tudom,hogy a mostani sem lenne különb..bem akarok táncolni,ismerkedni,semmit nem akarok ott!

Úgy erzem,hogy bánni fogom ha nem megyek,de tudom,hogy olyan lesz, mint amin egyszer 2008-ban voltam valami " neve nincs" rokonnak!

Mit találjak ki ?


2016. szept. 11. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed hogy megbanod ha nem mesz el akkor menj el. Kibirsz par orat.


Ha meg nem akarsz akkor egyszeruen mond meg hogy mas dolgod van, a macskad temetesere mesz, stb.

2016. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mikor lesz már végre az az esküvő? :D pár napja már olvasgatom az agonizálásodat..
2016. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor hány éves voltál? Mert más egy esküvő 8-15-30 éves fejjel. :)
2016. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14, most 22
2016. szept. 11. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne abból indulj ki. 14 évesen persze, hogy unsz a részeg rokonok között egy esküvőn ülni. Mostmár felnőtt ember vagy, jobban szót fogsz érteni másokkal, simán lehet, hogy találsz magadnak értelmes társaságot, meg mi rossz lehet benne, hogy eszel-iszol, tácolsz, beszélgetsz?. Persze, ha zsigerből tiltakozol és úgy érzed nem akarsz se táncolni se semmi, akkor már a kérdés kiírását sem értem. Ha így állsz hozzá tényleg ne menny, mert akkor tuti csak szenvedni fogsz. Mondd meg szépen az ifjú párnak, hogy sajnálod, de közbejött valami így csak a templomin tudsz résztvenni.
2016. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem menj el:)
2016. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megiszol két felest és jól fogod érezni magad
2016. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekunk siman mondtak, h eljonnek az eskuvore, de a lagziba nem. semi sertodes ne volt belole, foleg, h csak illembol hivtuk meg oket. lehet veled is igy vannak, h tok mindegy, h ott vagy e vagy sem.
2016. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj, hanem csináld.
2017. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!